Denarau lai Castaway Island Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Denarau uz Castaway Island prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Denarau līdz Castaway Island. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Denarau lai Castaway Island maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Denarau lai Castaway Island prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Denarau lai Castaway Island ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Denarau

Denarau tika izstrādāta kā kūrorta centru, 1960, un ir kļuvusi par tūristu galamērķis kopš turpmāku attīstību, tostarp golfa laukumu, meliorācijas zemes un plašajām uzlabojumiem jahtu .

Šodien kūrorts ietver lielu iepirkšanās centru un plašu apmešanās iespējas, sākot no smalkiem restorāniem viesnīcām līdz gulta un brokastis. Denarau ir skaisti kūrorts baudīt sevi atrodoties fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtējām salām.

Par Castaway Island

Castaway Island ir četru zvaigžņu kūrorts, un ir pazīstama ar augstas kvalitātes iekārtu un pakalpojumu. Jūsu uzturēšanās laikā, jūs varat piedalīties daudzās pludmales un ūdens sporta aktivitātēm, tostarp pludmales volejbols, smaiļošana, bradāt iekāpšanas kā arī snorkelēšana un niršana ar akvalangu, kur jūs varat izpētīt koraļļu rifus ap salu.

Castaway Island ir nosaukts tāpēc, ka jūs sajutīsiet miljons jūdzes no jebkur citur, neskatoties uz to viegli pieejama no kontinentālās Fidži. No vientulības un klusuma sajūta ir kaut kas jums būs grūti atrast nekur citur.