DBS kruīza prāmis

DBS kruīza prāmis
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmji uz Koreju un Japānu darbina ar DBS kruīza prāmis. DBS Kruīza prāmis nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus, nodrošinot jums ērtu braucienu.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt DBS kruīza prāmjiem līdz Vladivostokai (Krievija), Donghae (Koreja) un Sakaiminato (Japāna). Visiem DBS Cruise prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem NE VĒLĀK KĀ 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

DBS kruīza prāmis Maršruti

   Uz klāja DBS kruīza prāmjiem

   Kad soli uz jebkuru DBS kruīza prāmis jūs atradīsiet uzņēmēja borta iekārtām, lai saglabātu jūs izklaidēs un atviegloti visa brauciena. DBS Kruīza prāmji paveras lielisks atpūtas ar panorāmas skatiem, pašapkalpošanās restorāni ar lielu šķirņu, no kuriem izvēlēties, tostarp pilnas angļu un franču brokastis un bērnu ēdienkarti, spēļu zāles, kafejnīca un bārs, beznodokļu iepirkšanās un Bērnu zonas, kā arī plašas, ērtas kajītes klāja .


   Par DBS kruīza prāmjiem

   DBS kruīza prāmis SIA ir viens prāmis, ko sauc par "estern Dreams", taču viņu pakalpojums ir izcilu saistīts ar ērtām istabām ar gultām, atpūtas telpa, veikals, nakts klubs un pirts.


   Lietojot DBS kruīza prāmis jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.