Daydream Island uz Vasarsvētku salas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Daydream Island uz Vasarsvētkos Island prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Daydream Island uz Whitsunday Island. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Daydream Island Vasarsvētku salas maršrutam ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Daydream Island Vasarsvētku salu prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Daydream Island uz Whitsunday salas ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Daydream Island

Daydream Island ir patiesa paradīze un, lai gan tur ir daudz, lai izpētītu, tā ir arī lieliska vieta, kurā atpūsties un sauļoties.

Šeit ir tikai dažas no aktivitātēm, jūs varat baudīt, atrodoties Daydream Island:

  • Self-drive laivu noma
  • Dzīve rifs ar bērnu aizvainot stariem un draudzīgi bambusa haizivis
  • Kayak Adventure
  • Snorkelēšana Daydream Bārkstis Reef
  • okeāna raftings
  • rifs pēc tumšā
  • Stand-up bradāt iekāpšanas

Daydream Island ir labi novietots starp Queensland un Lielo Barjerrifu, padarot to par fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtni.

Par Whitsunday salas

Vasarsvētku salas ir vairāki populārākajiem galamērķiem dienas apmeklētājiem, tostarp tīra balta smilšu Whitehaven pludmale un Hill Inlet, CID Harbor, un aizsargātas ūdensceļiem Gulnare ieejas.

ap Whitsunday salas jūra ir silts, skaidrs, sekli, barības vielām bagātu un straujš, pateicoties lielām plūdmaiņu padarot ideālu vidi koraļļu rifi.

Ar kruīzu Whitsundays, jūs varat baudīt rīta vai pēcpusdienā kruīzi Whitsunday Island.