Daydream Island uz Lielo Barjerrifu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Daydream Island uz Lielo Barjerrifu prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Daydream Island uz Lielo Barjerrifu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Daydream Island Lielo Barjerrifu maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā kāds, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Daydream Island Lielo Barjerrifu prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Daydream Island uz Lielo Barjerrifu ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Daydream Island

Daydream Island ir patiesa paradīze un, lai gan tur ir daudz, lai izpētītu, tā ir arī lieliska vieta, kurā atpūsties un sauļoties.

Šeit ir tikai dažas no aktivitātēm, jūs varat baudīt, atrodoties Daydream Island:

  • Self-drive laivu noma
  • Dzīve rifs ar bērnu aizvainot stariem un draudzīgi bambusa haizivis
  • Kayak Adventure
  • Snorkelēšana Daydream Bārkstis Reef
  • okeāna raftings
  • rifs pēc tumšā
  • Stand-up bradāt iekāpšanas

Daydream Island ir labi novietots starp Queensland un Lielo Barjerrifu, padarot to par fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtni.

Par Lielo Barjerrifu

Lielais Barjerrifs ir pasaules lielākā koraļļu rifs, kas sastāv no vairāk nekā 3000 individuālu rifu sistēmu, un to var redzēt no kosmosa. Sakarā ar tā hipnotisks skaistums, Lielais Barjerrifs ir viens no tūrisma galamērķiem visvairāk pieprasītie.

apmeklētāji Lielo Barjerrifu var baudīt daudz pieredzes, tostarp snorkelēšana, niršana ar akvalangu, aviāciju, ekskursijas un laivu braucieniem.

Ar kruīzu Whitsundays, jūs varat baudīt pilnu dienu kruīzs uz Lielo Barjerrifu un pieredzi kaut tikai šo unikālo dabas brīnums var sniegt.