Datca Rodas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Datca Rodas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Datca līdz Rhodes. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Datca Rodas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Datca Rodas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Datca Rodā ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Datca

Datça ir pussalas dienvidrietumu Turcijā, ar ostu, kas atrodas pusceļā un apkalpo savienojumus uz Grieķijas salas Rhodes.

Par zemes izvietojums padara Datça attālā atrašanās vieta Turcijā, un tā platība ir lielākoties neskarta cilvēka attīstību. Salkans zaļie hiltops, kristāla skaidrs ūdeņos apkārtējo baltas līčus un skaistu līčiem.

Kā garu, tievu pussalu Datça ir pludmales, līčiem pārpilnību. Bieži tirkīza ūdeņi paliek sekla kādu attālumu no krasta, padarot lielāko kūrorti drošas maziem bērniem. Palamut Buku ir viens no labākajiem ciemiem apmeklē ar vairākiem zivju retaurants un 2km pludmales.

Par Rodas

Roda ir lielākā sala Dodecanese salas un otra lielākā Grieķijas sala. Rhodes atrodas austrumu Egejas jūras, 11 jūdzes uz rietumiem no Turcijas, un bauda vidēji 320 dienas svētlaimīgs saulesgaismas gadā. Roda ir skaista un daudzveidīga dabisko vidi. Rhodes Island visvairāk ceļoja no 12 Dodekanēsas salām, vilinošs tūristus ar savu krāšņs zemi, garas, skaistas pludmales un aizraujošu vēsturi.

Rodas sala bija svarīgs ekonomiskais centrs senajā pasaulē, un bija mājvieta vienam no septiņi pasaules brīnumi - uz Rodas koloss, milzīga statuja ka stāvēja vairāk nekā pirms diviem tūkstošiem gadu pie ieejas ostā un tika sagrauta zemestrīces in 237 BC.

Galvaspilsēta Rhodes Town, atrodas ziemeļu galu salas. Rodas pilsēta ir bagāta vēsture un daudzas interesantas vietas, tostarp paliekas 14. gadsimta okupācijas Knights St John. 1988. viduslaiku pilsētas Rhodes tika izraudzīta par Pasaules mantojuma City.