Datca Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmji no Datca Turcija doties Rhodes, grieķu salā, ko pārvalda prāmju operators Dodecanese Flying Dolphins. Jūs varat atrast sarakstu ar izlidošanas laiku un burāšanas ilgumiem zemāk, kur Jūs atradīsiet arī tikai nelielu izvēli mūsu labākās cenas uz prāmjiem uz un no Datca.

Īpašie piedāvājumi

  • Datca Prāmji
  • Datca Prāmji
  • Datca Prāmji

Prāmji uz un no Datca

Dodekanēsā peld Dolphins kuģiem nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.


Par Datca

Datça ir pussalas dienvidrietumu Turcijā, ar ostu, kas atrodas pusceļā un apkalpo savienojumus uz Grieķijas salas Rhodes.

Par zemes izvietojums padara Datça attālā atrašanās vieta Turcijā, un tā platība ir lielākoties neskarta cilvēka attīstību. Salkans zaļie hiltops, kristāla skaidrs ūdeņos apkārtējo baltas līčus un skaistu līčiem.

Kā garu, tievu pussalu Datça ir pludmales, līčiem pārpilnību. Bieži tirkīza ūdeņi paliek sekla kādu attālumu no krasta, padarot lielāko kūrorti drošas maziem bērniem. Palamut Buku ir viens no labākajiem ciemiem apmeklē ar vairākiem zivju retaurants un 2km pludmales.


Datça ostu iekārtām

osta Datca ir neliela osta, ar dažiem soliņiem meklē, lai redzētu. Osta atrodas pilsētas centrā, un visas ērtības, tostarp restorāni, veikali un slimnīcā atrodas tikai īsa gājiena attālumā.


Darba Datčas

Pēc auto
No Marmaris, Datça ir tikai 72km attālumā. Brauciens ilgst aptuveni 1 stunda 15 minūtes pēc D400 ceļa.

Datça Karte

Skatīt karti

Ostu adreses