Prāmji uz Kiklādu salām

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kiklādu prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Kiklādu salās, tostarp Andros, Tinos, Mykonos, Naxos, Paros, Santorini un vairāk no Grieķijas. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Kiklādu salās. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Naxos - Paros
(Blue Star Ferries)
22 €
 • Rezervēts: Ot, 8.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Kā rezervēt prāmi uz Kiklādu salām

  Biļešu prāmi uz vai no salām Kiklādu nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu jums patīk šajā lapā, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz iet.


  Vairāk par Kiklādu salām

  Kiklādu salas sastāv no 39 salām, no kuriem 24 ir apdzīvotas. Kiklādu ir vispopulārākais no visiem salām un piesaista tūkstošiem apmeklētāju katru gadu.

  Kiklādu ir slavens ar savu ārkārtas laika apstākļiem, skaistums pludmales un šarms arhitektūra ar senās vietās, droves vīna dārziem un olīvu koki, un Lielās baltas kubistu mājas.

  Vai vēlaties izklaidēties, iepazīt kultūru un vēsturi, vai vienkārši uzsūktu starus un peldēties kristāldzidrajā ūdenī salas ietvaros Kiklādu ir lieliski galamērķi. Ja jūs grāmatu ar AFerry un ceļojumu ar prāmi varat izpētīt tos visus.

  Kiklādu salas, ceļojumi, atpūta

  Kiklādu, bez šaubām, ir viens no slavenākajiem salu grupām pasaulē. Salas, piemēram, Mykonos un Santorini ir reputāciju un slavu visu to pašu. Tūristi no visas pasaules, no Amerikas līdz Brazīlijas ganāmpulka uz šiem galamērķiem ar dažiem cilvēkiem, pat zinot, tie ir daļa no Grieķijas nemaz nerunājot grupa vairāk nekā 220 salām.

  Santorini

  Baltā un zilā krāsas Grieķijas salām. Kad daudzi cilvēki domā par Grieķijas salām, kas ir viens no viņu garīgās attēlu ir Santorini. Neskaitāmi filmas ir filmēta šeit. Bourne Identity, Tomb Raider, māsu radniecība no Ceļojumi Bikses ir tikai daži no tiem. Santorini unikālo skatījumu arhitektūra un elpu aizraujošu veiks jūsu elpa prom, un, neskatoties uz vasaras pūļiem, atmosfēra vienmēr ir relaksējoša. Kā jūs skatīties saules iet uz leju Franko - pasaules labāko bāru pēc Newsweek žurnāls - jūs jūtaties kā tad, ja jums ir pilnīgi cita pasaule.

  Satriecošs sala ar burvju ainavu

  zilā un baltā krāsā, krāsas santorini un grieķu salu
  zilā un baltā krāsā, krāsas Santorini un Grieķijas salām

  protams, vislabāk ir pie Franko ir atdzesēts glāze Santorini baltvīna - novāktas uz salas unikālo dārzu, kur vīnogulāji nekad aug vairāk nekā dažas pēdas pie zemes, lai aizsargātu sevi pret jūras vēju. Vai varētu būt labāka sajūta, nekā skatoties saules iet uz leju Franko ar glāzi atdzesēta baltvīna? Es esmu pārliecināts, ka ne daudzi cilvēki varētu teikt, ka ir.

  Daļa no burvju sajūta jums ir, apmeklējot salu varētu būt tāpēc, ka Santorini ir lielā mērā atzīta par mītisks sala Platona Atlantis. Saskaņā ar Plato Atlantis veido plašu tehnoloģiski progresīvu impērija izplatās pa daudziem kontinentiem kas visi izzudusi vienā naktī iznīcināšanu un mayhem, ko izraisa briesmīgās zemestrīces.

  Santorini lielā mērā atzīta par mītisks sala Platona Atlantis

  Veikt ceļojumu uz aizvēsturiskajiem muzeju pilsētas centrā, lai atklātu, cik uzlabotas Minoan civilizācijas bija uz salas - tūkstošiem gadu pirms Kristus dzimšanas - un kāpēc ir tik liela iespēja, ka Santorini bija un ir, zaudēja Atlantis. Jūs atradīsiet apdullināšanu krāsains gleznas joprojām ir labā stāvoklī un bildes no mājām, kas ļoti līdzinās mūsdienu arhitektūru komplektā ar logiem, vairākiem stāviem un pamata santehnika. Tiek lēsts, ka starp 1600 un 1627 BC vulkāns Santorini izcēlās nokārtoti Minoan civilizāciju ar haosu, ka zemestrīce un turpinot cunami iegādājies.


  Mykonos

  Protams Santorini ir ne tikai sala Kiklādu. Par gala pusi salas hop pār Mykonos ar prāmi. Esiet gatavi redzēt diezgan maz slavenības! Jūs atradīsiet dažas no slavenākajiem klubiem pasaulē un pasaules lielākajiem dīdžeji. Jābrīdina gan, ka klubi, piemēram, Cavo Paradiso - tūristi galamērķiem savām tiesībām - nav atvērts līdz pusnaktij, un tikai patiesi atdzīvojas ap 5am. Kopumā Mykonos nodrošina gala pretlīdzeklis miers Santorini.

  Par gala pusi salas hop pār Mykonos ar prāmi

   little venice mykonos
  Little Venice Mykonos

  Naxos

  Vēl sala noteikti ir vērts apmeklēt ir Naxos. Ja Santorini var teikt, ka sala svinībām, tad Naxos ir sala, kur ēšanas! Ja vēlaties nobaudīt grieķu mājās pagatavotu ēdienus savā finest galvu pār Marw. Tas nav pludmales priekšā, bet lūgt kādu vietējo, un viņi ir pārliecināti norādīt Jums pareizajā virzienā. Mēs garantējam jums nebūs vīlušies ar cenām, to daļas un vissvarīgāk garšas. Par tradicionālo grieķu jūras veltēm, ieskaitot grilētiem anšoviem un svaigu kalmāru, dodieties Meze pludmales priekšā. Tas nebūs grūti palaist garām, jo tas ir pilns dienu un dienu out - pat ziemas mēnešos. Vai nav atbaida tās iepakotas spārēm gan - gaidīšanas darbinieki bieži izmanto savu ģeniāls prasmes, lai izspiest tabulu, kur jūs varētu domāt, viens nevarēja iespējams fit. Jūs atradīsiet lielisku virtuvi izdevīgām cenām, un pakalpojums ir ātrs un efektīvs.


  Protams, viena lieta, ka visi Kiklādu salas ir kopīgs, ir lieliskas smilšu pludmales un kristāla skaidrs ūdeņos. Ūdeņi ir tik skaidra, jo tas, ka zvejas kuģi bieži šķiet peld pa gaisu. Tomēr jābrīdina steidzas jūrā ir pilns kažoks nav ieteicama. Ja peldēšana tuvu joprojām aktīvi Santorini vulkāna - kur vulkāniskā aktivitāte var veikt jūra justies kā siltā vannā - jūs atradīsiet normālu jūras ūdeņus diezgan auksts. Tomēr, tā kā temperatūra var sasniegt zemu 40s augustā daudzi cilvēki uzskata, veldzēties jūrā perfektu toniku.

  Ūdeņi ir tik skaidra, jo tas, ka zvejas kuģi bieži šķiet tiks peld gaisā

  Ceļošana salu

  Bez šaubām, prāmji ir numur viens transporta veids, lai iegūtu no salas uz salu. Jābrīdina gan, pīķa vasaras sezonā jums tiešām nepieciešams rezervēt iepriekš, lai būtu pārliecināti, kā iegūt vietu. Lielākā daļa salu ir prāmju piestātnes pašā pilsētas centrā nozīmē, jums nav jāuztraucas par kļūst taksometru vai autobusu uz viesnīcu vai tuvāko kafejnīcu relaksējošai Frappe kas ir grieķu ledus kafija - lūgt, lai liekšķere saldējums tajā ļoti īpašu ārstēt.

  Autobusi ir pieejami visām galvenajām salām arī. Vārds brīdinājums, lai gan, jo vasaras mēnešos viņi var saņemt ievārījumu iepakoti, un tas ir labākais, lai varētu daudz laika, lai iegūtu prioritāti pār sēdekļiem. Ja jūs vēlaties būt pārliecināts, kā iegūt vietu vai sēžot ar savu partneri ir gatavi darīt mazliet stumšanas un shoving. Jūs atradīsiet arī grieķu yiayias - vecmāmiņas - virzīt tieši tāpat kā jebkurš cits - reizēm ar to spieķi!

  Protams, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no problēmu ņemot autobusu laba alternatīva ir auto noma un daudzās salās varat arī īrēt Quad bikes izmantot uz ceļiem. Ja nomu kvadraciklu, tomēr, pārliecinieties, ka tā ir viena no jaudīgākām, kā jūs atradīsiet sev cīnās ar spēcīgu vēju. Iet lēni un mēģināt nevis kļūt sajukums ar citiem satiksmes dalībniekiem.

  Iet lēni un mēģināt nevis kļūt sajukums ar citiem satiksmes dalībniekiem.

  Tomēr izmaksa noteikti ir tā vērts. Ņemot savu transportlīdzekli nozīmē, ka jūs varēsiet izpētīt vietas uzvarēts dziesmu, un nav jāuztraucas par pēdējo autobusu atpakaļ. Jūs bieži vien var atrast jums ir pilnīga pludmali sevi, jo īpaši, ja jūs ceļojat off maksimumu. Pat dažas nedēļas pēc tam, kad augusta beigās jūs atradīsiet dramatisku samazināšanos tūristu skaita.


  Nobeigumā, vai jūs vēlaties, lai pusei, iepazīt kultūru un vēsturi, vai vienkārši uzsūktu starus un ienirt kristāldzidrajā ūdenī Kiklādu ir ideāls galamērķis. Ja ceļojat ar prāmi varat izpētīt tos visus.