Kiklādu Fast Prāmji

Kiklādu Fast Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Kiklādu ātri prāmju Kiklādu salās. Kiklādu Fast Prāmji tika dibināta 1989.gadā, un veidot savu pakalpojumu par jaunāko tehnoloģiju ar visprasmīgākie servisa komandu. AFerry vienmēr lētas cenas Kiklādu Fast Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Kiklādu Fast Ferries uz Rafina, Andros, Tinos un Mykonos. Skatīt zemāk jaunāko Kiklādu Fast Prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā, lai detalizēti Kiklādu Fast Ferries grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Kiklādu Fast Prāmji Maršruti

      Uz kuģa Kiklādu Fast Prāmji

      Kiklādu Fast Prāmji lepni lepoties uz Theologos P , kas celta 2000. gadā Japānā. Kad šis kuģis ieradās Grieķijā tas piedzīvoja plašas uzlabojumus, lai sasniegtu komfortu un drošību, ko var redzēt tagad. Pateicoties mūsdienu dizainu ieviestā uz Theologos P padara relaksējošu braukt. Greznā atpūtas var turēt līdz 1200 pasažieriem, savukārt 400 automašīnas (vai 70 kravas) var novietot garāžā.


      Vai jūs izmantojat Kiklādu Fast Prāmji Andros Mykonos prāmju maršrutu, Rafina Tinos prāmju pakalpojumu, Mykonos Rafina prāmis, vai jebkuru citu Kiklādu Fast Ferry, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.