Cumbrae Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Prāmji uz Cumbrae bura no Largs. Ir līdz 51 krustojumu dienā. Brauciena aizņem apmēram 10 minūtes.

Cumbrae Isle, kas pazīstams arī kā Lielā Cumbrae, atrodas uz Ayrshire krasta un tā ir apmēram 4 jūdzes garš un 2 jūdzes plata. Jūs varat pasūtīt prāmjus Cumbrae no Largs uz Skotijas cietzemes. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Cumbrae un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Cumbrae Prāmji
  • Cumbrae Prāmji
  • Cumbrae Prāmji

Prāmji uz un no Cumbrae

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Cumbrae. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Cumbrae ostu iekārtām

Ir bezmaksas autostāvvieta, kas ir vienas minūtes gājiena attālumā no stāpeļa. Sabiedriskās tualetes ir pieejamas pāri no stāpeļa. Tuvākā pasta nodaļa un bankomāts atrodas pilsētā Millport, 4 jūdžu attālumā no prāmju ostas.


Nokļūšana Canna osta

Sakarā ar izmēru Cumbrae, naviģēšanu ceļu uz ostu, ir ļoti viegli. Īpaši, jo ir tikai viena norēķinu uz salas, Millport.


Par Cumbrae

Ja jums ir aizraušanās liels ārā, tad Cumbrae ir par jums. Velosipēdi var iznomāt Millport, un varat cikls kilometriem gar satriecošu ar piekrasti. Jūs atradīsiet daudzveidīgus savvaļas ja jūs sekot Cumbrae Sensorā Trail.

Kā mazas salas, Cumbrae ir lieliski piemērota daudzām ūdens sporta aktivitātēm. Jūs varat baudīt burāšanu, kanoe, un pat vindsērfings! Ir arī daudz drošas, smilšainās pludmales ir piemērotas bērniem, kur klinšu baseini var izpētīt.

Rezervējiet prāmi uz Cumbrae no Largs vienkārši un droši ar AFerry.

Cumbrae Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Cumbrae Slipway, Isle of Cumbrae, KA28 0HQ, Scotland