CTN Prāmji

CTN
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt CTN prāmi uz Tunisiju, Franciju un Itāliju. CTN mūsdienīgie prāmji piedāvā visaugstāko komforta līmeni un pilnu borta iekārtām. AFerry vienmēr lētas cenas CTN Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt CTN prāmjus Tunisas, Marseļu un Dženovu. Skatīt zemāk jaunāko CTN prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu CTN grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 4 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Marseille - Tunis
20 h
Populārākais maršruts:

CTN Maršruti

  Uz klāja CTN prāmju

  CTN (La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) darbojas trīs moderni pasažieru prāmji, uz C/F Carthage C/F Venizelos un C/F Habib . Jūs atradīsiet šie modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām.

  Papildus draudzīgu personālu un lielisku visapkārt pakalpojumu, uz klāja jūs atradīsiet arī medicīniskās aprūpes, restorāni, bāri un kafejnīcas, bērnu rotaļu laukums un veikalus. Jūs pat varat veikt peldēties uz klāja peldbaseinu, kad laika apstākļi ir labi.


  Vai jūs izmantojat CTN Dženova Tunisas maršruts, CTN Tunisa Marseļa prāmi vai jebkuru citu CTN prāmi, esat pārliecināts, lai būtu patīkama un relaksējoša reisu. Tātad, ko jūs gaida? Rezervējiet CTN prāmis ar AFerry.

  Video

  CTN YouTube Video