Kruīza Vaitsundeisa

Kruīza Vaitsundeisa
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kuģniecība Kruīza Vaitsundeisa ir inovatīvs uzņēmums, ar profesionāļu komanda ar pieredzi nozarē izdevās. Tas ir pie tā servisa 14 mūsdienu kuģi, kas darbojas ap Vasarsvētku salas, kas atrodas uz centrālo piekrastē Kvīnslendas štatā un, sirdī Lielo Barjerrifu Austrālijā. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Jūras parks Lielo Barjerrifu un Vasarsvētku salas nacionālais parks.

Noklikšķiniet uz prāmja maršrutā zemāk par detalizētu Cruise Vaitsundeisa grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Kruīza Vaitsundeisa Maršruti

   Nokļūšana Whitsundays

   Vasarsvētku salas veido kopā 74 salu smalkas baltas smiltis ieskauts ar kristāldzidru ūdeni Lielā Barjerrifa - viens no septiņiem pasaules brīnumiem, kas piedāvā pārsteidzošu jūras bioloģisko daudzveidību. Lielākā daļa reģiona aizsargā valsts un Marine Park. Ja jums ir ideja jūsu prātā, cik ir paradīze, protams, būs atgādina kādu no šīm salām!

   Atrodoties uz saulgriežu loku, tad Vasarsvētku salām ir vidējā temperatūra ir 27 ° C, kas ir nedaudz lielāks vasarā, tāpēc nav aizmirsis savu sauļošanās un cepuri!

   Kruīza Vaitsundeisa darbojas prāmjus Vasarsvētku salām, kas izlido no jūras termināļu ostā Airlie un no Vasarsvētku Coast lidostas Proserpine .

   flote

   Dažādu stilu laivas, pielāgoties no ceļojuma vai ekskursijas veidam, lai no šiem ceļojumiem pasakains pieredzi. Apkalpe un darbinieku klāja ir apmācīti, lai piedāvātu vislabāko pakalpojumu pasažieriem, kas būs baudīt patīkamu braucienu.

   laivas dodas uz Lielo Barjerrifu ir ātrgaitas katamarāni un veikt divas stundas, lai iegūtu tur (atkarībā no valsts jūras). Šie kuģi ir plaša viesistaba ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu un pat vaļu dažos gadalaikos, kā arī bāri, kur var ērti sēdēt un atpūsties ar atspirdzinošu dzērienu.

   Video

   Kruīza Vaitsundeisa YouTube Video