Kanāla Crossing

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

AFerry.lv piedāvā visas galvenās Cross Channel prāmju maršrutus un krustojumi. Jūs varat pasūtīt Vairāku kanālu Ferries no angļu ostām Dover, Portsmouth, Newhaven, Poole un Plymouth, pāri uz populārākajiem Francijas ostās, tostarp Senmalo Cherbourg, Caen, Le Havre, Dieppe, Denkerkas un galvenās ostas Kalē.

Īpašie piedāvājumi

  • Kanāla Crossing
  • Kanāla Crossing
  • Kanāla Crossing

Cross Channel Prāmju kompānijas

P&O Ferries borta ērtības ietver veikali, kafejnīca, restorāni, piano bārs, kino, dzīvu izklaides, kazino, maiņas punkts, un kabīnes, lai iegūtu labu nakts miegu.

Eurotunnel pasažieri paliek ar savu transportlīdzekli, lai ilgums īsa 35 minūšu ilgā braucienā. Jūs esat brīvi atpūsties savā transportlīdzeklī vai izkāpt un izstiept kājas. Vizuālā displeja ekrāni uz klāja sniedz informāciju par braucienu un darbinieki ir uz rokas visā brauciena, kā arī tad, kad jūs ieradīsieties, un atstāj, lai palīdzētu un atbildēt uz visiem jautājumiem.

Brittany Ferries laivas piedāvā ērtu atpūtas telpu teritorijas, interneta pieslēgums un dažādi bāri un restorāni. Jūs atradīsiet arī kinoteātri, bērnu izklaides un disko klubi borta dažiem kuģiem. Tas viss nozīmē, ka jūs nekad nebūs garlaicīgi klāja Brittany Ferries prāmi!

DFDS Seaways veic darbību, flote trīs mūsdienu nolūkam būvētas kuģiem uz to pārrobežu kanālu maršrutā starp Dover un Denkerkas. Šis pakalpojums ir tikai uz autobraucējiem - nav pēdu pasažieri vai treneriem ir iespēja ceļot pa šo maršrutu, padarot iegūt un izslēgt ļoti ātri. Uz kuģa Jūs atradīsiet greznu VIP atpūtas telpu, plašu restorānu un bāru, kas veltīta spēļu laukumus bērniem un veikaliem, kas piedāvā lielu vērtību.


Lai ko sabiedrība izvēlaties jūs šķērsot kanālu prāmi, šķērsojot, jūs atradīsiet rezervāciju ar AFerry vienkārša un tieša, un to, kas ir vairāk, mums ir lielas cenas un neticamus piedāvājumus visa gada garumā.

MyFerryLink a, Sea France , hoverspeed un Speed Prāmji vairs darboties šajā maršrutā.

Cross Channel Karte

Skatīt karti

Ostu adreses