Kreignūra Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kreignūra prāmis informācija:

Prāmji uz Craignure atiet no Oban. Pakalpojums darbojas ar CalMac Ferries. Ir 11 pārbrauktuves dienā. Brauciena aizņem apmēram 50 minūtes.

  • Kreignūra Prāmji
  • Kreignūra Prāmji
  • Kreignūra Prāmji

Kreignūra ostu iekārtām

piestātne ir krasta beigām ir transportlīdzeklis parks prāmju satiksmei, un, no otras puses, dažkārt ļoti aizņemts terminus kur diennaktī pasažieri līdz Iona un Staffa noķert savu treneri pēc izkāpšanas no prāmi vai autobusu uz Tobermory. Pretī ir tabakdoze galvenais Tūrisma informācijas centrs un ciematu veikalos.

Par Craignure

Kreignūra atrodas tuvu tabakdoze austrumu punktu, un tas ir samērā vienādā attālumā no salas diviem galvenajiem galamērķiem apmeklētājiem: Tobermory uz ziemeļiem un Iona uz rietumiem. Tāpēc ir loģiski vieta galvenajā galapunktam prāmjiem no Oban, un daudzus gadus, kas ir tieši tas, ko tas ir bijis.

Kreignūra Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Craignure, Isle of Mull, PA65 6AY, Scotland