Corvo / V.Corvo prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Corvo/V.Corvo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Corvo/V.Corvo ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Corvo/V.Corvo uz Flores/Santa Cruz.

Corvo/V.Corvo Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Corvo/V.Corvo ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Corvo/V.Corvo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Corvo/V.Corvo prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Corvo/V.Corvo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Corvo / V.Corvo prāmji
  • Corvo / V.Corvo prāmji
  • Corvo / V.Corvo prāmji

Par Corvo

Corvo Island ir mazākais un ziemeļu salas Azoru salu un ir aptuveni 468 iedzīvotāju. Kopā ar kaimiņu salas Flores, Corvo veido rietumu grupu Azoru salām. Corvo un Flores tika atklāti, tajā pašā laikā, kad Portugāles pētnieks Diogo de Teive ap 1452. Corvo izcelsmi, ir vulkāniskā, un vienīgā norēķinu uz salas, Vila Nova do Corvo, ir veidota uz seno lavas plūsmu tipiska Azoru salām. Tā ir gleznaina ciems ar grants ceļiem pilnu māju rotā baltas durvīm un logiem uz melnajām akmens fasādēm. Šīs mājas bieži aprīkotas ar koka pilis, ko amatnieku Corvo, simbolu salas tradīcija, ka tā ir mierīga sala, kur visi zina visi.

Corvo prāmju ostas

Corvo prāmju osta atrodas dienvidaustrumos no salas, netālu no salas galvenajiem apmetnēm un iekārtām.

Corvo/V.Corvo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Porto Casa, 9980 - Vila Do Corvo, Ilha do Corvo, Portugal