Corsica Ferries

Corsica Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Korsika prāmi uz Korsiku, Sardīnijā, Itālijā un Francijā. Corsica Ferries ir zināms arī kā Corsica Sardīnija Ferries . Corsica Ferries piedāvā visaugstākos standartus komfortu un apkalpošanu uz kuģa to mūsdienu prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas Corsica Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Corsica Ferries uz un no Tulonas, Nicas, Calvi, Livorno, Bastia, Portoferraio un vairāk. Visiem Korsika Ferries maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Corsica Ferries grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
30
Īsākais šķērsojums:
Bastia - Livorno
3 h 59 min
Populārākais maršruts:
Alcudia - Toulon
Lētākais:
Toulon - Bastia
43 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Kājāmgājējs x 1
 • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

Corsica Ferries Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Alcudia - Toulon
(Corsica-Sardinia Ferries)
165 €
 • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. - Se, 31.10.2020.
 • Automašīna + 1
Bastia - Livorno
(Corsica-Sardinia Ferries)
154 €
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Toulon - Alcudia
(Corsica-Sardinia Ferries)
132 €
 • Rezervēts: Se, 10.10.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Uz klāja Corsica Ferries

  kuģa mūsdienu gaisa kondicionieri Korsika prāmju jūs atradīsiet pilnu iekārtu padarot jūtaties savu atvaļinājumu ir sācies, kad jūs soli uz klāja. Vairums Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, baseini, solāriji un veikali.

  Corsica Ferries iesakām rezervēt kabīne par nakti šķērsojot ir, tomēr, jūs pat varat pasūtīt kabīnes par dienu krustojumu, lai palīdzētu jums atpūsties vai, ja vēlaties, lai ātri atlikšanas komfortā sava gulta . Sardīnija Prāmji piedāvā dažādas klases kajītes no vairāk vienkārši Brīvdienu mājiņas un kruīza kajītes uz Top klases kajītes un pat Luxe kabīnes gala ceļojumā pieredzi.


  Vai jūs ceļojat uz kuģa Corsica Ferries Nice Ajaccio prāmi vai, ja jūs izmantojat Corsica Ferries Livorno Bastia maršrutu vai Corsica Ferries Toulon Ajaccio līniju, jums ir pienākums ir lieliska pārceltuves ar Korsikas Prāmji. Rezervējiet Corsica Ferries šķērso ar AFerry.

  Pet Booking Informācijas

  Jūs varat pasūtīt savu suni uz klāja Korsika prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, izmantojot rezervācijas formu iepriekš, tad uz nākamo ekrānu izvēlēties jūsu mājdzīvnieka informāciju.

  Suņi uz kuģa ir jābūt pie pavadas un valkā purnu. Jūs varat brīvi staigāt uz klāja ar savu suni, izņemot restorāniem.

  Kaķi un citiem sīkiem dzīvniekiem, ir jāuzglabā piemērotā būrī ceļojuma laikā, un nav jāmaksā.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .