Corsica Linea Ferries

Korsika Linea
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Korsika Linea prāmi uz Korsiku, Sardīniju, Tunisiju, Alžīriju un Franciju. Korsika Linea Ferries ir galvenais prāmju kompānija Rietumu Vidusjūras un nodrošināt mūsdienīgas labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni. AFerry vienmēr lētas cenas Corsica Linea Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Korsika Linea Ferries uz Marseļu, Ajaccio, Porto Torres, Propriano un vairāk. Visiem Korsika Linea maršrutus un, lai redzētu jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Korsika Linea grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Korsikas/Sardīnijas maršrutiem reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas. Ziemeļāfrikas maršrutiem reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 4 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Ajaccio - Marseille
12 h
Populārākais maršruts:

Korsika Linea Maršruti

  Corsica Linea Ferries grafiks no sezonas

  Corsica Linea Ferries grafiks mainās visa gada dažos maršrutos:

  • Maršruti uz Sardīniju
   Kad viņi burāt? Parasti no aprīļa līdz septembrim
  • Maršruti uz Korsiku
   Kad viņi burāt? Parasti no marta līdz septembrim

  Borta Korsikas Linea Ferries

  Korsika Linea ir flotes piecu pasažieru prāmju, jo Danielle Casanova , tad Napoleons Bonaparts , tad Vidusjūra , tad Ile de Beauté un Korsika . Atkarībā no maršruta jūs atradīsiet dažādus restorānus uz kuģa, bērnu jomas, bāri iekšā un uz klāja un daži prāmji ir arī masāžas salonus, lai jūs ierodaties galamērķī sajūta pilnīgi atviegloti. Ceļojums uz klāja Korsika Linea prāmja ir pienākums būt pleasurable pieredzi.


  Vai jūs izmantojat Korsika Linea Marseļa Alger maršrutu, Corsica Linea Ferries Marseille Ile Rousse prāmi, tad Korsika Linea Porto Torres līnija vai jebkurš cits maršruts no Korsikas Linea prāmji jūsu ceļojums ir pienākums būt nekas bet prieks ar šo labi zināms uzņēmums.

  Video

  Korsika Linea YouTube Video