Corralejo Playa Blanca Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 3 šķērsošana katru dienu
  30 min
  Saņemt cenu
 • 4 šķērsošana katru dienu
  25 min
  Saņemt cenu
 • 4 šķērsošana katru dienu
  25 min
  Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Zemas Corralejo Playa Blanca cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Corralejo Playa Blanca prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Korraleho līdz Playa Blanca. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Corralejo Playa Blanca maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Korraleho pie Playa Blanca prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Corralejo Playa Blanca ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Corralejo

Corralejo ir pilsēta pie ļoti ziemeļu galu Fuerteventura, kas ir viens no Kanāriju salām, un 2 jūdžu kvadrātmetru tas ir lielākais kūrorts uz salas. Lielākā daļa cilvēku ir piesaistīti Corralejo tās elpu aizraujošā pludmales, kas bieži tiek uzskatīti par labākajiem pludmales Kanāriju salās, jo tās kristāldzidru zilu jūru. Malā no pludmales, pilsēta joprojām ir tradicionāls zvejnieku ciemats, un ir promenāde raksturo daudzas kafejnīcas un restorāni saviem apmeklētājiem.

Par Playa Blanca

Playa Blanca ir Lansarotes jaunākais un visstraujāk augošais kūrorts. Tas ir sarežģītāka nekā daži no citiem kūrortiem uz salas, un ir liels jahtu piestātne, daži no labākajiem villas un dzīvokļi uz salas, kā arī daudz kafejnīcu un restorānu apmeklētājiem baudīt. Playa Blanca arī lepojas ar skaistu 9km gara pludmale, tūrisma un tirgus segmentu iepirkšanās, kā arī fantastisku nakts bāriem un restorāniem.

Neatkarīgi no uzņēmuma jūs izvēlaties, lai jūsu prāmi uz vai no Playa Blanca, esat pārliecināts, lai būtu gluda un relaksējošu braucienu, jo abi šie uzņēmumi piedāvā visaugstāko komforta līmeni uz kuģa to mūsdienu prāmjiem. Izmantojot AFerry, jūs varat salīdzināt šos uzņēmumus malas blakus, lai atrastu buru laiku un cenu, jums ir nepieciešams.