Corralejo uz Lanzarote Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Corralejo

Corralejo ir pilsēta pie ļoti ziemeļu galu Fuerteventura, kas ir viens no Kanāriju salām, un 2 jūdžu kvadrātmetru tas ir lielākais kūrorts uz salas. Lielākā daļa cilvēku ir piesaistīti Corralejo tās elpu aizraujošā pludmales, kas bieži tiek uzskatīti par labākajiem pludmales Kanāriju salās, jo tās kristāldzidru zilu jūru. Malā no pludmales, pilsēta joprojām ir tradicionāls zvejnieku ciemats, un ir promenāde raksturo daudzas kafejnīcas un restorāni saviem apmeklētājiem.

Par Lanzarote

Lanzarote ir viena no Kanāriju salām atrada tikai no Āfrikas krastiem, tikai 7 jūdžu attālumā no ziemeļaustrumu piekrastē Fuerteventura. Lanzarote tika izveidota no vulkānisko darbību, un tāpēc ir ekstravagants klinšu veidojumus. Sala ir silts visu gadu, bet, pateicoties tās atrašanās vietu tā var būt diezgan vējains, salīdzinot ar dažām citām Kanāriju salām.

Lanzarote ceļvedis

Atrodas Kanāriju arhipelāgā, Lanzarote ir tikai 79 jūdzes no Āfrikas krastiem.

par Lanzarote

Lanzarote ir visvairāk austrumu Kanāriju salās, un 37 jūdžu garš un 12 jūdžu platumā tā ir ceturtā lielākā no Kanāriju salām. Sala bauda siltas temperatūru visu gadu, ar temperatūra svārstās no 21 grādiem pēc Celsija janvārī līdz 29 grādiem pēc Celsija augustā. Un ar katru gadu kopā tikai 140 mm nokrišņu, Lanzarote ir ideāls getaway visu gadu.

Kanāriju salas ir vulkāniskas izcelsmes padarot ainava ir ļoti atšķirīga. Lanzarote pēdējie izvirdumi notika tikai 19. gadsimtā, un ar sausu klimatu un trūkumu erozijas tas nozīmē, ka Lansarotes ainava nav mainījies daudz izskatu. Tas dod Sala unikālu izskatu un piedāvā dažas satriecošu ainavu. Garākais Vulkāna tunelis pasaulē, ko sauc par Atlántida tunelis, var atrast Lanzarote. Tas ir 7km gara un piedāvā dažas skaistas alas un slēptās dārgakmeņi.