Corralejo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Corralejo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Corralejo ar AFerry. Prāmji uz Corralejo, Kanāriju salās, ir pieejami no Lanzarote. Jūs varat veikt prāmi uz Corralejo no Playa Blanca.

Corralejo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Korraleho darbina ar Fred Olsen, LINEAS Maritimas Romero un Naviera Armas. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Korraleho, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Corralejo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Corralejo, prāmji ar Fred Olsen, LINEAS Maritimas Romero un Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Corralejo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Corralejo Prāmji
  • Corralejo Prāmji
  • Corralejo Prāmji

Par Corralejo

Corralejo ir pilsēta pie ļoti ziemeļu galu Fuerteventura, kas ir viens no Kanāriju salām, un 2 jūdžu kvadrātmetru tas ir lielākais kūrorts uz salas. Lielākā daļa cilvēku ir piesaistīti Corralejo tās elpu aizraujošā pludmales, kas bieži tiek uzskatīti par labākajiem pludmales Kanāriju salās, jo tās kristāldzidru zilu jūru. Malā no pludmales, pilsēta joprojām ir tradicionāls zvejnieku ciemats, un ir promenāde raksturo daudzas kafejnīcas un restorāni saviem apmeklētājiem.

Prāmji uz un no Korraleho

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

LINEAS Maritimas Romero ir moderna un aizraujošu flote prāmju ceļo uz un no Corralejo. Pasažieri var baudīt kādu elpas ņemot viedokli, kamēr relaksējoša ar dzērienu no bāra. Dažos prāmjiem jūs atradīsiet arī stikla apakšējo stāvu, atklājot brīnumus jūras!

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē jūs sasniegsiet savu galamērķi rekordīsā laikā. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

Izmantojot AFerry jūs varat salīdzināt šos divus uzņēmumus par to maršrutiem uz un no Korraleho, lai atrastu labāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Corralejo osta

Corralejo ir pilsēta uz ziemeļu galu Fuerteventura, kas ir viena no Kanāriju salām. No Corralejo jūs varat nozvejas prāmi uz Playa Blanca in Lanzarote. Rezervējiet prāmis ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Corralejo ostu iekārtām

Pēc Corralejo Ferry Port piedāvā kafejnīca, lai prāmju pasažieriem atpūsties, kamēr jūs gaidāt jūsu prāmi, lai sāktu iekāpšanu. Vai jūs varētu vienkārši baudīt skatu ārā ap prāmju ostas.

Nokļūšana Corralejo

Ja jums ir auto, ar jums, labākais veids, kā iegūt uz Corralejo, ir iegūt autobusu vai iegūt taksometru. Abi varianti ir samērā lēti, bet, ja jums ir netālu no autobusu pieturas, un nav pārāk daudz bagāžas, iegūt autobusu uz prāmju ostas būtu labvēlīga, jo tie ir regulāri un lēti.

Corralejo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Muelle de Corralejo, 35660, Canary Islands

Naviera Armas

Estación Marítima de Corralejo, s/n 35660 - Corralejo Fuerteventura, Canary Islands (Fuerteventura)

Lineas Maritimas Romero

Muelle de Corralejo, 35660, Canary Islands