Cork Santanderas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Korkas Santanderas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Korkas līdz Santander. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cork Santanderas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Korkas Santanderas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cork uz Santander ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Korkas

Sv Finn Barre katedrāle, lielisks piemērs franču gotikas arhitektūras, The Tudor - Gothic Augstskola ar savu pievilcīgo upes četrstūris, tad Blackrock pils, Crawford galerija ar interesantu skulptūru kolekciju, Beamish Stout Brewery, tad Jameson mantojuma centrs, The Royal šaujampulveri dzirnavas kopā ar atvērtiem gaisa ielu tirgi, kas pārstāv tautas kultūru Korkas ir tikai daži no daudzajiem objektiem un ap Cork.

Cork Pilsēta atrodas nedaudz augšpus upes Lee ziemeļrietumos Cork Harbour, bet Ringaskiddy atrodas uz apakšējā ostas rietumu krastā, un tāpēc ir izveidojušies par modernu dziļā ūdens prāmju ostas, jo tās viegli piekļūt Korkas un apkārtējās pilsētās.

Pateicoties ilgstoši satiksmes izaugsmei un investīcijām modernām iekārtām pagarina pēdējo 35 gadu laikā, Korka šodien atzīts par vienu no Eiropas progresīvo un veiksmīgu prāmju ostas.

Cork ir ļoti svarīga jūras osta, kas piedāvā īsāko un ātrāko prāmju maršrutu uz kontinentu no Īrijas. Par Korkas ostas ir bauda lielu satiksme ar vidēji 36 kruīza kuģi plānots.

Par Santander

Santander ir kapitāla Spānijas reģionā Kantabrijā; reģions pazīstama ar savu kultūru, skaistas pludmales un apdullināšanu dekorācijas. Santander vecā ceturksnī joprojām pastāv, lai gan maz no tā paliek. Vērts apmeklēt ir gotikas templis un blakus viduslaiku pilsētas Santillana del Mar

Ir daudz ko darīt Santander, ieskaitot Dunas Liencas dabas parks, Museo Provincial de Prehistoria, Karaļa Magdalena pils un Carbárceno Dabas parks, kas ir lielākais zoodārzs Eiropā. Santander arī lepojas godalgotās pludmalēm, plašas iepirkšanās iespējas un plašu restorānu un bāru.