Cork uz Roscoff Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    14 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Korkas līdz Roscoff prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Korkas līdz Roscoff. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Cork uz Roscoff maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Korkas līdz Roscoff prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cork uz Roscoff ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Korkas

Sv Finn Barre katedrāle, lielisks piemērs franču gotikas arhitektūras, The Tudor - Gothic Augstskola ar savu pievilcīgo upes četrstūris, tad Blackrock pils, Crawford galerija ar interesantu skulptūru kolekciju, Beamish Stout Brewery, tad Jameson mantojuma centrs, The Royal šaujampulveri dzirnavas kopā ar atvērtiem gaisa ielu tirgi, kas pārstāv tautas kultūru Korkas ir tikai daži no daudzajiem objektiem un ap Cork.

Cork Pilsēta atrodas nedaudz augšpus upes Lee ziemeļrietumos Cork Harbour, bet Ringaskiddy atrodas uz apakšējā ostas rietumu krastā, un tāpēc ir izveidojušies par modernu dziļā ūdens prāmju ostas, jo tās viegli piekļūt Korkas un apkārtējās pilsētās.

Pateicoties ilgstoši satiksmes izaugsmei un investīcijām modernām iekārtām pagarina pēdējo 35 gadu laikā, Korka šodien atzīts par vienu no Eiropas progresīvo un veiksmīgu prāmju ostas.

Cork ir ļoti svarīga jūras osta, kas piedāvā īsāko un ātrāko prāmju maršrutu uz kontinentu no Īrijas. Par Korkas ostas ir bauda lielu satiksme ar vidēji 36 kruīza kuģi plānots.

Par Roscoff

Roscoff ir labi savienota ar Lielbritāniju un Īriju, un tādējādi palīdz tūrisma attīstību un atdzīvinātu tradicionālos tirdzniecības ceļus starp tiem.

Roscoff ir burvīgs maza piejūras pilsēta ar 16.gadsimta granīta mājām, maziem specializētajiem veikaliem un bāriem un restorāniem. Roscoff ir lieliska vieta, kur būt, ja vēlaties izbaudīt klusu brīvdienas pie jūras, jo pilsēta saglabā salīdzinoši zemas taustiņu, izņemot no vecās ostas un Rue Gambetta.

Roscoff labumu no vieglas klimats visu gadu, jo no Golfa straumes, un arī tāpēc, ka tas ir pasargāts ar Ile de Batz salu. Daži no objektiem Roscoff izņemot no skaistas pludmales (viens no labākajiem ir Laber pludmales apmēram 1 km attālumā no vecās ostas) ir Jardin Exotique (tropu dārzu), Notre Dame de Croatz Batz (baznīca), un akvārijs.

Bretaņa s jūra ir pazīstama ar savām ārstnieciskajām īpašībām un tādējādi apmeklēt reģiona vecākā talasoterapijas centrā, kas izveidots 1899. gadā, ir vērts.