korķa Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

korķis Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Korkas ar AFerry. Prāmji uz Korku, Īrijā, ir pieejami no Francijas un Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Korku no Roscoff un Santander.

Cork Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Korkas darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Korku, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dublinā un Rosslare, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Korķa prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Cork būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • korķa Prāmji
  • korķa Prāmji
  • korķa Prāmji

Par Korkas

Īrijas otrā pilsēta, Korka ir universitātes pilsēta Īrijas Republikā, kas atrodas uz upes Lee. Korkas pilsēta atrodas uz ziemeļrietumiem no Korkas ostas, bet Ringaskiddy atrodas uz apakšējā ostas rietumu krastā, un tāpēc ir izveidojušies par modernu dziļā ūdens prāmju ostas, jo tā viegli piekļūt Korkas un apkārtējās pilsētās.

Pateicoties ilgstoši satiksmes izaugsmei un investīcijām modernas iekārtas, Korka šodien atzīts par vienu no Eiropas progresīvo un veiksmīgu prāmju ostas. Korka ir ļoti svarīga jūras osta, kas piedāvā īsāko un ātrāko prāmju maršrutu uz kontinentu no Īrijas. Par Korkas ostas ir bauda lielu satiksme ar vidēji 36 kruīza kuģi plānots.

Prāmji uz un no Korkas

Brittany Ferries darbināt šķērsošanas līdz Roscoff borta vienu no greznākajiem 100 miljoni £ vadošajām kuģiem, uz Pont-Aven , kas pats par sevi ir brīvdiena. Pont Aven ir visprogresīvākajām kruīzu lainera ar iezīmes, piemēram, plašu peldbaseinu un atpūtas zonu, visapkārt promenādēm uz klāja un augstu ātrijs ar panorāmas skatu kopā ar dažādiem restorāniem un bāriem un lielisku izmitināšanu.

Brittany Ferries darbināt šķērsošanas līdz Santander kuģa uz Connemara . Šis kuģis ir daļa no Bretaņas prāmji "économie programmu. Kaut gan nav kruīza prāmi, jūs atradīsiet ļoti ērtas kajītes, atpūtas telpas, pašapkalpošanās ēdamistaba, iepirkšanās un kafejnīca/bārs nodrošinot Jums nekad nebūs garlaicīgi jūsu braucienam.

Tātad rezervēt Cork prāmja šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliskas cenas gadu.

Cork osta

Cork Prāmju osta atrodas Ringaskiddy ciematā 12 jūdzes uz dienvidiem no Korkas pilsētas, Īrijā. Cork Harbour ir viena no lielākajām dabas ostām pasaulē, un atrodas pie mutes upes Lee. Burāšana no Korkas uz Swansea bieži ietaupa 300 jūdžu turp braukšanas laiku, un tas lieliski maršruts var rezervēt tiešsaistē ar AFerry. Cork piedāvā arī ātrākos braucienus no Īrijas uz kontinenta.

Cork ostu iekārtām

Cork prāmju osta ir lieliskas modernas iespējas, lai nodrošinātu drošu un netraucētu pārvietošanos pasažieriem caur portu.

Pazemes autostāvvieta ir pieejama ostā, bet, lūdzu, zvaniet 00 353 (0) 21 4277 801, lai iegūtu vairāk informācijas.

Korķa prāmju ostas Norādes

Veikt N25 South Link ceļu no Korkas pilsētas un tad N28 uz Ringaskiddy un sekojiet norādēm uz prāmju termināļa. Dublina ir saistīta ar N8 un N20 saites Cork - Limeriku un Galway.

Dzelzceļa stacija atrodas uz Lower Glanmire ceļa mazāk nekā kilometra attālumā no pilsētas centra. Nationwide vilcieni darbojas no šejienes. Īrijas Dzelzceļa transporta ceļojumu centrs atrodas 65 Patrick Street visiem jautājumiem.

Ir stundas pakalpojums no Cork dzelzceļa stacijas uz prāmju ostas, kas ņem apmēram 45 minutes.Private autobusi darbojas no dažādiem punktiem gar Svētā Patrika ielas un no ārpuses Mulligan ir uz Parnell Place.

korķis Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland

Fastnet Line

Ringaskiddy Terminal, Ringaskiddy, County Cork, Republic of Ireland