Korfu uz Trieste Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Korfu

Daži no pludmales Korfu ir piešķirts ar Eiropas zilo karogu. Piekraste ir aptuveni 135 jūdzes garš, ieskaitot apmetņi. Augstākais punkts ir Pantokrator Mountain (2,972 pēdas).

Korfu pilsēta, kapitāla salas, ir labirints viduslaiku bruģakmens ielām dominē 16. gadsimta cietoksni. Korfu vecpilsēta un Vecais ostas teritorijas ir labi nodrošināta ar tavernas.

Par Trieste

Ir daudz ko redzēt un darīt, Trieste, lielā mērā pateicoties pilsētas vēsturiskajā un krāsainu pagātni. Par Miramare un San Giusto pilis ir labi vērts apmeklēt; pili Miramare ir mājvieta skaisti dārzi un dīķos un pils San Giusto māju muzeju ieroču. Trieste ir arī daudzas smalkas baznīcas, piemēram, katedrāle San Giusto, baziliku San Silvestro un templis Svētās Trīsvienības un Sv Spiridio.

Trieste ir arī mājvieta dažiem interesantiem arheoloģiskie un vietu; Arch of Riccardo aizsākās no 33 Britu Kolumbijā un to var redzēt Piazzetta Barbacan atrodas pilsētas vecpilsētā. Romiešu teātris, kas atrodas pie pamatnes no San Giusto kalna ir vērts apmeklēt; Jūs varat redzēt statujas, kas izmanto, lai stāvēt teātrī pie pilsētas muzejā.

Trieste ir labi savienota ar pārējo Itāliju un ārpus tās; lidosta piedāvā ikdienas lidojumus uz Romu, Milānu un Vīnē, un pilsētas dzelzceļa stacija nodrošina lielisku dzelzceļa saites ar kādu no lielākajām Itālijas pilsētās.