Korfu uz Igoumenitsa Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • neregulārie pārbraucieni
    1 h
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Korfu uz Igoumenitsa prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Korfu līdz Igoumenitsa. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Korfu uz Igoumenitsa maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Korfu uz Igoumenitsa prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Korfu uz Igoumenitsa ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Korfu

Daži no pludmales Korfu ir piešķirts ar Eiropas zilo karogu. Piekraste ir aptuveni 135 jūdzes garš, ieskaitot apmetņi. Augstākais punkts ir Pantokrator Mountain (2,972 pēdas).

Korfu pilsēta, kapitāla salas, ir labirints viduslaiku bruģakmens ielām dominē 16. gadsimta cietoksni. Korfu vecpilsēta un Vecais ostas teritorijas ir labi nodrošināta ar tavernas.

Par Igoumenitsa

Igoumenitsa ir skaista neliela piekrastes pilsēta ar daudz zaļo, fantastisku pludmales ar skaidru zilajiem ūdeņiem un zaļo kalnos ap pilsētu.

Tās sākotnējais senais nosaukums agrāk Titani. 4. centure BC laikā tā bija viena no svarīgākajām pilsētām Thesprotis Karalistē. Interesanti senvietas var viegli nokļūt no Igoumenitsa. Viena no vietām, vērts apmeklēt ir arheoloģisko izrakumu vieta Phanote ir apmēram 20km no Igoumenitsa.