Corfu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Korfu Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Korfu ar AFerry. Prāmji uz Korfu, jo Jonijas salās, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Korfu no Ancona, Bari, Brindisi un Venēciju.

Korfu prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Korfu ir vada Anek Īpaši ātrs, Eiropas Seaways, Grimaldi Lines, Minoan Lines un Ventouris Ferries. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Korfu, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Korfu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Anek Īpaši ātrs un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Korfu ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Korfu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Corfu Prāmji
  • Corfu Prāmji
  • Corfu Prāmji

Par Korfu

Korfu ir apdullināšanu Grieķijas salas Jonijas jūrā. Piekraste ir aptuveni 135 jūdzes garš, ieskaitot apmetņi un daži no pludmalēm Korfu tika piešķirti ar Eiropas zilo karogu. Korfu pilsēta, kapitāla salas, ir labirints viduslaiku bruģakmens ielām dominē 16. gadsimta cietoksni. Korfu vecpilsēta un Vecais ostas teritorijas ir labi nodrošināta ar tavernas. Salas kultūras mantojums atspoguļo gadus pavadīja zem Venēcijas, franču un britu varu. Korfu ar to ir atvieglota attieksme ir lieliska pieredze, ģimenēm, pāriem vai draugu grupām.

Prāmji uz un no Korfu

Anek un Superfast , tagad ir apvienoti, lai izveidotu Anek Superfast un ir flotes 15 lielisks moderna gaisa kondicionēšanu kuģi, kas visi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, uz kuģa. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Superfast Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Red Star Prāmji flote sastāv no labi aprīkotas, mūsdienu kuģiem. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.

Eiropas Seaways ekspluatē floti, kas sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.

Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.


Tātad rezervēt Korfu prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliska cenas gadu!

Korfu ostas

Korfu vai Kérkyra grieķu ir Grieķijas salas un daļa no Jonijas salu grupā. Tā atrodas tikai īsu attālumu no krasta Albānijā. Korfu ir daudzveidīga ainava ar pakalniem un smaržīgu augļu un daži no Grieķijas skaistākajām pludmalēm. Korfu prāmju osta atrodas uz austrumu pusē salu. Daudzi prāmju reisu atkāpties katru dienu no Korfu prāmju ostas uz Bari (Itālija), Brindisi (grieķu salas), Ancona (Itālija), Triestē (Itālija) un Igoumenitsa (Grieķija), no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry

Korfu ostas iekārtām

Korfu prāmju osta ir aprīkota ar ierobežotām iespējām. Veikali un restorāni gan var atrast pastaigas attālumā tuvējā pilsētā. Pasažieriem ar invaliditāti atradīs ratiņkrēslu piekļuvi terminālim un par iekāpšanas prāmji.

Nokļūšana Korfu

Korfu pilsēta ir labi savienota ar autobusu ar lielāko vietām uz salas. Tikai ārpus Korfu prāmju ostas Jūs atradīsiet taksometru rangs.

Korfu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Red Star Ferries

Corfu Ferry Terminal, 38 El. Venizelou Street, 49 100, Greece

Agoudimos

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

European Sealines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

European Seaways

Corfu Ferry Terminal, 38 El. Venizelou Street, 49 100, Greece

Grimaldi Lines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Minoan Lines

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu

Liberty Lines

Eth. Antistaseos 24, Kerkira, 49100 Corfu, Ionian Islands, Greece

Ventouris Ferries

38 El. Venizelou Street, 49 100, Corfu