Copenhagen Oslo Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 6 krustojumi katru nedēļu
    19 h
    Saņemt cenu

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Kopenhāgenas uz Oslo prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Kopenhāgenas uz Oslo. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Kopenhāgenas Oslo maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Kopenhāgenas uz Oslo prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Kopenhāgena Oslo ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Kopenhāgenu

Kopenhāgena ir Dānijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta. Tās kompaktais centrs ir vērsta uz Rådhuspladsen galvenajā laukumā, kas padara viegli izpētīt ar kājām vai ar velosipēdu. Kopenhāgenas lielākais iepirkšanās zona ir vērsta uz Eiropas garākā gājēju iepirkšanās iela, Stroget, un ielām, kas ieskauj to. Ströget ir arī populāra vieta ielu mākslinieku.

Vietas, lai redzētu, kamēr jūs esat Kopenhāgenā ietver burvīgs Tivoli Gardens atrakciju parks, Ny Carlsberg Glyptotek mākslas galerija, Amalienborgas pils, karaliskā pāra ziemas dzīvesvietu, kas atrodas pilsētas centrā, un, protams, Mazā nāriņa statuja ostā.

Kopenhāgena Prāmju osta stiepjas divpadsmit kilometrus no ziemeļiem uz dienvidiem, un satur gandrīz 40 kilometrus no piestātnēm. Attiecībā uz lielāko daļu, ostas teritorija ieguva savu pašreizējo formu gados 1900-1920, kad Sydhavnen, South Harbor, tika būvētas un Brīvostas pagarināts laikā.

Par Oslo

Oslo galvaspilsēta Norvēģijas un piedāvā daudz apskates un izklaides zinātkāriem apmeklētājiem.