Kopenhāgenas Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kopenhāgena Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Kopenhāgenu ar AFerry. Prāmji uz Kopenhāgenu, Dānijā, ir pieejami no Norvēģijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Kopenhāgenu no Malmes un Oslo.

Kopenhāgena Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kopenhāgenas ir vada DFDS un Oresundbron. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kopenhāgenas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kopenhāgenu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Frederikshavn, Grenaa un Helsingor, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Kopenhāgenas prāmjiem ar DFDS un Oresundbron ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kopenhāgenu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Kopenhāgenas Prāmji
  • Kopenhāgenas Prāmji
  • Kopenhāgenas Prāmji

Par Kopenhāgenu

Kopenhāgena ir Dānijas galvaspilsēta un valsts lielākā pilsēta. Tās kompaktais centrs ir vērsta uz Rådhuspladsen galvenajā laukumā, kas padara viegli izpētīt ar kājām vai ar velosipēdu. Kopenhāgenas lielākais iepirkšanās zona ir vērsta uz Eiropas garākā gājēju iepirkšanās iela, Stroget, un ielām, kas ieskauj to. Ströget ir arī populāra vieta ielu mākslinieku.

Vietas, lai redzētu, kamēr jūs esat Kopenhāgenā ietver burvīgs Tivoli Gardens atrakciju parks, Ny Carlsberg Glyptotek mākslas galerija, Amalienborgas pils, karaliskā pāra ziemas dzīvesvietu, kas atrodas pilsētas centrā, un, protams, Mazā nāriņa statuja ostā.

Kopenhāgena Prāmju osta stiepjas divpadsmit kilometrus no ziemeļiem uz dienvidiem, un satur gandrīz 40 kilometrus no piestātnēm. Attiecībā uz lielāko daļu, ostas teritorija ieguva savu pašreizējo formu gados 1900-1920, kad Sydhavnen, South Harbor, tika būvētas un Brīvostas pagarināts laikā.

Prāmji uz un no Kopenhāgenas

Jūs atradīsiet visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa telpas, iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi.

Tātad piesaki Kopenhāgenas prāmis tiešsaistē jau šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliska cenas gadu!

Kopenhāgenas ostas

Katru gadu vairāk nekā četri miljoni prāmju pasažieru cauri Kopenhāgenas prāmju ostas ceļā uz vai no Oslo. Operators DFDS Seaways apkalpo Kopenhāgena - Oslo prāmju maršrutu. Braucieni ir pieejami visu nedēļu, un to var rezervēt, izmantojot AFerry.

Kopenhāgenas ostas iekārtām

Kopenhāgena prāmju ostas iekārtas ietver veikali, valūtas maiņas punktus, kafejnīcām un restorāniem. Pasažieriem ar īpašām vajadzībām atradīs tualetes invalīdiem un labu ratiņkrēslu piekļuvi pie Kopenhāgenas prāmju ostas terminālā.

Nokļūšana Kopenhāgenu

DFDS Seaways autobuss 20 E (bezmaksas autobusu pakalpojums pasažieriem). Sabiedrisko pilsētas autobusu pakalpojumi 26: Uz un no pilsētas centra bieži.

No dienvidiem: Drive leju Kalvebod Brygge un Niels Juels Gade. Turpiniet taisni uz priekšu Kongens Nytorv un braukt taisni no Bredgade un pēc tam Gronningen. Pagriezieties pa labi pie Folke Bernadottes Allé (tieši pirms Østerbro dzelzceļa stacijas), un braukt taisni no Kalkbrænderihavnsgade līdz jūs nogriezieties pa labi pie Dampfærgevej.

No Ziemeļiem: Ar auto no ziemeļiem tas ir viegli atrast mūsu jauno termināli. Brauciet taisni no Lyngbyvejen un nogriezieties pa kreisi Jagtvej. Tad brauc taisni uz Strandboulevarden par 700m, un pagrieziet pa kreisi Århusgade apmēram 300m. Pagriezieties pa labi pie Kalkbrænderihavnsgade un braukt taisni uz priekšu, kamēr jums ir jānogriežas pa kreisi pie Dampfærgevej.

Kopenhāgena Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Dampfærgevej 30, 2100, Kobenhavn O, Denmark