Condor Prāmji

Condor Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Condor prāmi uz Normandijas salām, Francijā un Anglijā. Condor Ferries ir vienīgais uzņēmums, kas piedāvā auto prāmju satiksmi uz Normandijas salām no kontinentālās Karalistē. Viņu mūsdienu prāmji piedāvā visaugstāko komforta līmeni un plašu borta iekārtām. AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un piedāvājumus Condor Ferries.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Condor Ferries uz Cherbourg, Portsmouth, Gērnsijā, Džersijā, Poole, Senmalo un Weymouth. Skatīt zemāk jaunāko Condor Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Condor Ferries grafikam.

Pārskats

Maršruti:
14
Īsākais šķērsojums:
St Helier - St Peter Port
59 min
Populārākais maršruts:
Poole - St Peter Port
Lētākais:
Poole - St Peter Port
461 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Sv, 23.8.2020.
 • Ceļojiet: Se, 17.7.2021. - Se, 24.7.2021.

Condor Prāmji Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Poole - St Peter Port
(Condor Ferries)
461 €
 • Rezervēts: Sv, 23.8.2020.
 • Ceļojiet: Se, 17.7.2021. - Se, 24.7.2021.
 • Automašīna + 2

  Condor Prāmji grafiks no sezonas

  Condor Prāmji grafiks mainās visa gada dažos maršrutos:

  • Poole uz Gērnsijas un Džersiju prāmji
   Kad viņi burāt? Parasti no aprīļa līdz oktobrim.
  • Poole līdz St Malo prāmjiem
   Kad viņi burāt? Parasti no maija līdz septembrim.
  • Veimuta uz Džersiju un Gērnsiju prāmju
   Kad viņi burāt? visu gadu braucieni, tomēr ir palielināts reisu vasarā.

  Borta Condor Ferries

  Condor Ferries darbojas moderna, labi aprīkota flote, ieskaitot parastās un ātri amatniecības prāmjiem. Visi Condor Ferries kuģi ir dažādi bāri un ēdamistabas zonu. Uz to ātri amatniecības jūs atradīsiet izvēli pašapkalpošanās kafejnīca vietās un uzkodu bāros. Par to parastajiem prāmjiem jūs atradīsiet arī sēsties restorāns. Jūs atradīsiet arī veikali uz saviem prāmjiem un iespēja izvēlēties luksusa atpūtas vietas.

  Jūs varat arī rezervēt ērtas kabīnes uz kuģa uz Commodore Clipper , kas kuģo starp Lielbritāniju un Franciju, un uz savstarpēji salu maršrutos. Ir divas, trīs vai četras gultas kajītes pieejamas reklāma jums pasūtīt un visi piedāvā Ensuite iekārtas.


  Vai jūs rezervēt Condor Prāmji Portsmouth Cherbourg maršrutu, Condor Prāmji Gērnsija Jersey pakalpojumu, Condor Prāmji Veimuta Džersija līnijas vai kādu citu Condor prāmji maršruts, jums ir pienākums ir relaksējoša un patīkama pieredze . Rezervējiet Condor prāmis ar AFerry.

  Video

  Condor Prāmji YouTube Video