Commodore Kruīzi Prāmji

Commodore Cruises
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Commodore Cruises prāmi uz Itāliju, Horvātiju un Slovēniju. Commodore Cruises izmanto divus fastcraft kuģus, lai samazinātu laiku, kas ceļo pa Adrijas jūru. AFerry vienmēr lētas cenas Commodore Cruises Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Commodore Cruises prāmjus uz Venēciju, Porec. Skatīt zemāk jaunāko Commodore Cruises prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Commodore Cruises grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Commodore Cruises Maršruti

      Uz klāja Commodore Cruises prāmjiem

      Commodore Kruīzi kuģis, uz Fast Motor Boat Dora , nodrošina divas atpūtas zonas ar relaksējošu lidmašīnas sēdvietas divos stāvos, lai jūs pilnībā gaisa kondicionētāju atpūsties un izbaudīt savu ceļojumu. Alternatīvi jūs varat veikt ar skaistu skatu uz sauļošanās klāja jūras. Jūs atradīsiet borta bāru un ārpus apkalpo atspirdzinošus dzērienus un saldējumu.


      Vai jūs izmantojat Commodore Cruises Venēcija Piran prāmju maršruts, Poreča Venēcijas prāmju satiksmi, vai jebkuru citu Commodore Kruīzi prāmis, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.