Comarit Prāmji

Comarit
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Comarit vairs nav pieejama, jo uzņēmumam, kas nonākusi grūtībās. Tomēr ir arī citi prāmju uzņēmumi, kas jūs varat izmantot. Skatiet mūsu prāmjiem uz Maroku lapā .

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Comarit prāmi uz Spāniju, Maroku un Itālijā. Comarit ir pazīstama arī kā Comanav prāmjiem vai Comarit Comanav prāmji , bet tas ir tas pats uzņēmums. Ir ekspluatācijā vairāk nekā 35 gadus, Comait tagad ir galvenais un izveidoja pasažieru transporta pakalpojumu. Uz kuģa Comarit prāmis atradīsiet visaugstāko kvalitāti un komfortu. AFerry vienmēr lētas cenas Comarit Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Comarit prāmjus uz Dženovas, Nador, Sete un Tanger Med. Skatīt zemāk jaunāko Comarit cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Comarit grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Comarit Maršruti

   Borta Comarit prāmjiem

   Comarit flote sastāv no astoņām modernās pilnībā aprīkotas kuģiem. Uz kuģa, papildus draudzīgu personālu, kas vēlas, lai palīdzētu jums jebkurā veidā ir iespējams, jūs atradīsiet arī pilnu pakalpojumu klāstu, ieskaitot bārus, restorānus, relaksējošas atpūtas un izklaides telpu. Dažreiz siltākajos mēnešos jums var pat ir pieejami arī peldbaseina uz klāja. Visi Comarit kajītes ir arī no augstākajiem standartiem. Jebkurš prāmju šķērsošanas esat lietojis par Comarit prāmja ir pienākums būt brīnišķīga pieredze.


   Vai jūs rezervēt Comarit Nador Sete prāmju maršrutu, Comarit Tanger Med Sète prāmju satiksme vai prāmis uz Comarat Dženova Tanger Med līniju, brauciens esat lietojis par jebkuru Comarit prāmi, ir noteikti jābūt relaksējoša un iet bez aizķeršanās. Izmantojiet rezervācijas formu rezervēt Comarit prāmis ar AFerry.

   Pet Rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķis vai suns uz kuģa Comarit prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, izmantojot rezervācijas formu iepriekš, tad uz nākamo ekrānu izvēlēties jūsu mājdzīvnieka informāciju.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .