Comanav Prāmji

Comanav
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Comanav vairs nav pieejama, jo uzņēmumam, kas nonākusi grūtībās. Tomēr ir arī citi prāmju uzņēmumi, kas jūs varat izmantot. Skatiet mūsu prāmjiem uz Maroku lapā .

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Comanav prāmi uz Marokā, Spānijā un Itālijā. Comanav ir pazīstama arī kā Comarit prāmjiem vai Comarit Comanav prāmji , bet tas ir tas pats uzņēmums. Ar vairāk kā 35 gadu pieredze Comanav tagad ir galvenais pasažieru transporta pakalpojumu starp Maroku un Franciju. AFerry vienmēr lētas cenas Comanav Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Comanav prāmjus Nador, Sete, Tanger Med un Dženovu. Skatīt zemāk jaunāko Comanav cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Comanav grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 3 stundas pirms izbraukšanas. ****Lūdzu, izdrukājiet šī e-pasta apstiprinājuma eksemplāru un ņemiet to līdzi, kad dodaties ceļojumā. Jūs drīz saņemsiet apzīmogotas PDF biļeti(es), kas jāizdrukā un jāņem līdzi uz ostu, lai nodrošinātu ceļošanu Ja pēc pieprasījuma nevarat uzrādīt izdrukātu(as) Comarit/Comanav PDF biļeti(es), iekļūšana kuģī var tikt liegta. ****

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Comanav Maršruti

   Borta Comanav prāmjiem

   Comanav flote prāmju sastāv no astoņām modernās pilnībā aprīkotas kuģiem. Uz kuģa, papildus draudzīgu personālu, kas vēlas, lai palīdzētu jums jebkurā veidā ir iespējams, jūs atradīsiet arī plašu borta iekārtām. Tie ietver restorāni, bāri, ērtas atpūtas, izklaides telpas un dažreiz peldbaseinu. Kajītēs ir arī no augstākajiem standartiem. Kopumā jebkurā pārceltuves esat lietojis ar Comanav ir pienākums būt patīkams un ātri pāriet.


   Vai jūs rezervēt Comanav Nador Sete prāmju maršrutu, Comanav Tanger Med Sète prāmju satiksme vai pat prāmis uz Comanav Dženova Tanger Med līniju, jebkurš ceļojums esat lietojis ar Comanav noteikti tiks patīkamu un relaksējošu. Tātad, ko jūs gaida? Rezervēt tagad vienkārši un droši ar AFerry.

   Pet Rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķis vai suns uz kuģa Comanav prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .