Color Line prāmji

Color Line
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Color Line prāmi uz Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Zviedriju. Color Line mūsdienīgie prāmji piedāvā vislielāko ziņā pasažieru komforta un to pilnu borta iekārtām nodrošinās jūsu ceļojums iet ātri un ērti. AFerry vienmēr lētas cenas Color Line prāmji un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Color Line prāmji uz Oslo, Hirtshals, Kristiansand, Larvik, Ķīlē, Sandefjord un Stromstad. Skatīt zemāk jaunāko Color Line prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Color Line grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Color Line Maršruti

   Online Color Line prāmji

   Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

   Jūs varat pasūtīt plašu Color Line kabīnes, no ļoti plašas pieczvaigžņu Krāsa klases apartamenti to pieticīgākiem bet ļoti ērtas viena zvaigžņu kabīnes.


   Vai jūs ceļojat uz Color Line Oslo Kiel maršrutu, Color Line Sandefjord Stromstad maršruts, Color Line Hirtshals Larvik vai jebkura cita Color Line prāmju maršruts, jums ir pienākums būt patīkama un relaksējoša ceļojums. Tātad, ko jūs gaida? Rezervēt tagad.