Colonsay uz Port Askaig Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Colonsay uz Port Askaig prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Colonsay Port Askaig. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Colonsay Port Askaig maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Colonsay uz Port Askaig prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Colonsay uz Port Askaig ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Colonsay

Colonsay, apburošs maz sala tikai astoņas jūdzes garumā ar Hebrides rietumu Skotijā, var sasniegt ar prāmi no Oban trīs reizes nedēļā. Pie bēguma, Colonsay ir pievienojies uz Oronsay, viens no daudziem Skotijas salu, uz kuriem šo nosaukumu - tas nozīmē, ka paisuma sala

Home uz kolonijām putnu, piemēram, fulmars un kaijas, Colonsay ir patvērums, lai putnu vērotāji un. smilšainās pludmales Kiloran līcis ir vienkārši mesmerizing.

Par ostu Askaig

Port Askaig, uz burvīgās un vēsturiskās salas Islay Skotijā, ir ne vairāk kā dažas mājas, veikals, degvielas uzpildes stacija, glābšanas stacijas un viena viesnīca. Kad laiks ir aptuvens, jo tas ir aizsargātā stāvoklī, Port Askaig dažreiz izmanto kā alternatīvu prāmju ostas ar prāmji, kas parasti iet uz Portelena.

Port Askaig ir otrais galvenais prāmju osta salā Islay piedāvā dienas braucieniem Colonsay un Oban reizi nedēļā vasarā. Oban ir galvenais mezgls visiem transporta sakarus rietumos Highlands un salām.

Port Askaig ir lieliska vieta, lai izvairītos no slodzes un deformācijas, ikdienā uz cietzemi. Tieši pirms tie sasniedz Port Askaig jūs varat redzēt magnficent Dunlossit House, salas mājas miljardieris komersants baņķieris un zemes īpašnieku Bruno L Schroder.