Colonsay uz Kenekreiga Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Colonsay uz Kenekreiga prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Colonsay līdz Kenekreiga. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Colonsay lai Kenekreiga maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Colonsay lai Kenekreiga prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Colonsay lai Kenekreiga ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Colonsay

Colonsay, apburošs maz sala tikai astoņas jūdzes garumā ar Hebrides rietumu Skotijā, var sasniegt ar prāmi no Oban trīs reizes nedēļā. Pie bēguma, Colonsay ir pievienojies uz Oronsay, viens no daudziem Skotijas salu, uz kuriem šo nosaukumu - tas nozīmē, ka paisuma sala

Home uz kolonijām putnu, piemēram, fulmars un kaijas, Colonsay ir patvērums, lai putnu vērotāji un. smilšainās pludmales Kiloran līcis ir vienkārši mesmerizing.

Par Kenekreiga

Kenekreiga ir mazs ciems un galvenokārt tiek izmantots, lai piekļūtu Isle of Islay, izmantojot Portelena un Port Askaig. Tuvākā pilsēta ir Tārberta Loch Fyne kur jūs atradīsiet visas ērtības un fantastisku restorāni.