Colonia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Colonia ar AFerry. Prāmji uz Colonia Urugvajā, ir pieejami no Argentīnas. Jūs varat veikt prāmi uz Colonia no Buenos Aires.

Kolonija Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Colonia ir vada Colonia Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Colonia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Colonia prāmji ar Colonia Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Colonia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Colonia Prāmji
  • Colonia Prāmji
  • Colonia Prāmji

Par Colonia

Kolonija del Sakramento (Colonia, īsu) ir pilsēta Urugvaju saskaras Buenosairesu pāri Rio de la Plata grīvu. Colonia ir tikai īsa prāmi no galvaspilsētas Buenosairesas. Tā ir skaista pilsēta ar ēkām portugāļu, spāņu un postkoloniālā ietekmi un UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Dibināta portugāļi 1680. vēsturiskais ceturksnī (Barrio Vēsturisks) ir pilna ar krāšņām veco akmens māju, bruģētas ielas, antīko automašīnu, un tas ir brīnišķīgi galamērķis visa gada garumā.

ir maza un kompakta, jūs varat viegli izpētīt to pēcpusdienā, atklāt bagātīgu mākslas un kultūras ainu, un daudz ko citu. Tā ir lieliska vieta, lai dāvanu iepirkšanās un pareizas ēšanas ar plašu izvēli dīvaini ēstuvēm. Kamēr jūs apmeklējat do izmēģināt chivito, kas ir liellopu un cepta ola sviestmaize piekrauts ar dārzeņiem un mērcēm, ko pārdod pārtikas stendi un restorāniem.

Colonia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Colonia Express

Puerto de Colonia: Avda. Roosevelt y Rivera - Colonia del Sacramento, , Uruguay