Colonia Express

Colonia Express
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Kolonija Express prāmi starp Buenosairesā Argentīnā un Montevideo un Colonia del Sacramento Urugvajā. Colonia Express darbojas augstas kvalitātes pakalpojumus par visaugstākajiem drošības standartiem, par pieņemamu cenu. AFerry vienmēr lētas cenas Colonia Express un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat pasūtīt Kolonija Express prāmji no Buenosairesā, Montevideo un Colonia del Sacramento. Skatīt zemāk detalizētu sarakstu Kolonija Express burāšanas reizes.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Colonia Express Maršruti

      Kolonija Express Fleet

      Colonia Express flote sastāv no divām ātrgaitas katamarāni, uz Buenos Aires Express un Kolonija Express , ar tā piedāvā jaudu vairāk pasažieriem.

      Abi kuģi ir būvēti ar mūsdienu standartiem, un ir pilnībā aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, ar iekārtām, tostarp pašapkalpošanās kafejnīca, borta veikalu, LCD ekrāni un ērtas sēdvietas.