Coll uz Tairi Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Getting labāko cenu par jūsu Coll uz Tairi prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Coll uz Tairi. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Coll uz Tairi ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Coll uz Tairi prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Coll uz Tairi ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Sb

Coll ir tikai viens ciemats, Arinagour, kas atrodas vienu jūdzi uz ziemeļiem no galvenās prāmju ostas. Arinagour ir tipiska HEBRIDEAN zvejnieku ciemats, kas celta pirms 150 gadiem, ar brīnišķīgu baltas mājiņas.

Par Tairi

Tairi ir visvairāk rietumu daļa Inner Hebrides salām. Atšķirībā no dažiem citiem Skotijas salās tas ir ļoti dzīvoklis - patiesībā tas nav daudz virs jūras līmeņa. Ideāls kājāmgājēji, kuri nevēlas celms sevi pārāk daudz. Sala ir slavena arī ar augstāko līmeni saules Britu salās. Faktiski, kopumā laika apstākļi, neskatoties uz to, ko jūs varētu vispirms domā, ir ļoti viegla. Golfa straume nozīmē, ka sals ir retums un ka vasaras vakaros ir silts un patīkams.

Jūs atradīsiet arī skaistas ilgi smilšu pludmales, lai izpētītu, un tāpēc, ka sala ir diezgan vējains, tas ir arī liels vēja ģeneratoru sērfotājiem. Ainava nesabojātu, un jūs atradīsiet pārpilnība putniem un citiem savvaļas dzīvniekiem, kā jūs pārgājiens gar garo neskarto piekrasti šajā burvīgs un saulains Skotijas salu.