Colintraive Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Colintraive ir mazs ciems atrodas uz austrumu krastā Cowal pussalas. Jūs varat pasūtīt prāmjus Colintraive no Rhubodach kas atrodas pāri Loch Riddon par Isle of Bute. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Colintraive un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Colintraive Prāmji
  • Colintraive Prāmji
  • Colintraive Prāmji

Prāmji uz un no Colintraive

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Colintraive. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Colintraive ostas iekārtām

Ir newsagent un pasts tikai īsa gājiena attālumā no ostas. ir pieejama ostā bezmaksas autostāvvieta, taču skaits ir ierobežots.


Nokļūšana Colintraive osta

Ar automašīnu
No Dunoon veic galvenokārt vienu dziesmu B836 no Sandbank un sekojiet norādēm uz Glendaruel un Tighnabruaich. Pagriezieties pa kreisi uz A886 un turpina Colintraive. No Inverary un ziemeļiem, veikt A815 no A83 un palikt uz šo ceļu, cik vien Strachur. Pagriezieties pa labi uz A886 un palikt uz šo ceļu visu ceļu līdz Colintraive.

Ar autobusu
autobusus 477, 478 un 479 palaist cauri Dunoon Rothesay un Portavadie un pieturas pie Colintraive.


Par Colintraive

ir apburošs pastaigās, kas bija krastos Colintraive, un ceļi ir arī pietiekami kluss riteņbraucēji baudīt piekrasti. Zvejas atļaujas var iegūt tuvējiem lochs un valsti, velosipēdu maršruti ir pieejami vairāk enerģisks riteņbraucējs.

Rezervējiet prāmi uz Colintraive no Isle of Bute vienkārši un droši ar AFerry.

Colintraive Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Ferry Terminal, Colintraive, PA22 3AP, Scotland