La Meridionale Prāmji

La Meridionale
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt CMN La Meridionale prāmi uz Franciju, Korsiku un Sardīniju. Jūs atradīsiet jebkuru braucienu uz kuģa La Meridionale Ferry maģisku pieredzi un prāmji pilna ar muzikālo Korsikas atmosfēru. Tiklīdz jūs soli uz klāja, jūs jūtaties kā tad, ja jūsu brīvdienu ir sākusies. AFerry vienmēr lētas cenas CMN La Meridionale Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt CMN La Meridionale prāmji uz Ajaccio, Bastia, Ajaccio, Bastia, Porto Torres un Propriano. Skatīt zemāk jaunāko CMN La Meridionale cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu CMN La Meridionale grafika.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Marseille - Propriano
12 h 30 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

La Meridionale Maršruti

    Borta CMN La Meridionale Ferries

    CMN La Meridionale flote sastāv no trim kuģiem - uz Girolata , tad Kalliste un Piana no kuriem veic pēdu pasažieru, transportlīdzekļu un kravu.

    Uz kuģa Jūs atradīsiet visas iespējas, lai nodrošinātu patīkamu šķērsošanu. Bez plašas kajītes un dažādus ērtiem sēdekļiem, jūs atradīsiet viesmīlīgo personālu, kvalitātes ēdienus, kas gatavoti uz klāja, kinoteātris un plašas atpūtas telpas. Kopumā jebkurš La Meridionale prāmju šķērsošanu ir pienākums būt patīkama pieredze.


    Vai jūs rezervēt La Meridionale Ajaccio Marseille maršrutu, La Meridionale Bastia Marseļa prāmi, La Meridionale Marseille Porto Torres prāmju vai jebkura cita La Meridionale maršruts jums ir pienākums ir ērts un patīkamu braucienu.