Civitavecchia uz Tunisiju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Civitavecchia

Civitavecchia (kas nozīmē "senpilsēta") ņēma triecienu no abiem pasaules kariem, jo tās stratēģisko nozīmi, kā romiešu ostas un ar laika gaitā lielākā daļa pilsētas arheoloģisko dārgumiem un veci ēkas tika iznīcinātas.

Bet daži no interesantām vietām, kas vēl joprojām ir 16.gadsimta Fort Mikelandželo un Piazza Leandra kopā ar kādu interesantu karstā pavasara vannas no romiešu laikiem. Civitavecchia prāmju osta ir piekļuve svarīgākajām valsts un Eiropas ceļu un dzelzceļu tīklu.

Par Tunisija

Tunisija ir strauji kļūst populārs tūrisma galamērķis, piesaistot arvien vairāk apmeklētāju katru gadu tās balto smilšu pludmalēm un eksotisko kultūru un arhitektūru.

Populārs pludmales kūrorti Hammamet, Sousse un Jerba.

kā arī izpētīt piekrastes smiltis, ceļojumi uz tuksnesi, ir populārs un augoša nozare, par tūrisma nozari.

Tas ir kaut kas diezgan unikāla, un pieredze jūs nesaņemsiet katrā valstī. Jums jālūdz ap viesnīcu, lai atrastu labākos piedāvājumus par pilsētu, kurā jūs uzturas

Vai esat uzturas Tunisas Mahdia, ar Kartāgas Coast, vai jebkur citur Tunisijā, jums ir pienākums izjust brīnišķīgo kultūru un klimatu Tunisija var piedāvāt.

Atcerieties, ka ar AFerry, jūs vienmēr kļūst pieejami jaunāko un labāko piedāvājumu.