Civitavecchia Tunisa Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 krustojumi katru nedēļu
    27 h
    Saņemt cenu
  • 1 krustojumi katru nedēļu
    19 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Zemas Civitavecchia Tunisa cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Civitavecchia lai Tunisas prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Civitavecchia līdz Tunisas. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Civitavecchia uz Tunisas maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Čivitavekijas Tunisa prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Civitavecchia Tunisa ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Civitavecchia

Civitavecchia prāmju osta ir piekļuve svarīgākajām valsts un Eiropas ceļu un dzelzceļu tīklu.

Civitavecchia (kas nozīmē "senpilsēta") pārņēma triecienu no abiem pasaules kariem, jo tās stratēģisko nozīmi, kā romiešu ostas un ar laika gaitā lielākā daļa no pilsētas arheoloģisko un vecās ēkas tika iznīcinātas.

Bet daži no interesantām vietām, kas vēl joprojām ir 16.gadsimta Fort Mikelandželo un Piazza Leandra kopā ar kādu interesantu karstā pavasara vannas no romiešu laikiem.

Par Tunisas

galvaspilsēta Tunisa, atspoguļo valsts bagātīgo daudzveidību. Franču koloniālo pagātni vēl joprojām ir jūtama visā pilsētā un valstī, jo tas tikai ieguva neatkarību 1956. Vislielākais pierādījums ir virtuve, ar savu maisījums izsmalcinātu franču stilu un arābu garšvielām.

pilsēta no Tunisa satur arī paliekas, kas bija Romas Kartāgas, bet romiešu drupas Dougga un El Jem ir daži no finest Āfrikā.

Tunis ir mājvieta 1 no 10 valsts iedzīvotāju, kombinējot moderna, Eiropas stila pilsētas koku izklāta promenādēm ar dinamiskas, atmosfēras Medina UNESCO uzskaitīti kā Pasaules mantojuma sarakstā. Citas Tunis atrakcijas ietver Zitouna mošeja (Lielā mošeja), kas ir lielākais Tunisijā, vai Nacionālo Bardo muzejs, kurā atrodas viens no pasaules lielākajiem kolekcijas romiešu mozaīku. Vēl viens populārs apskates objekts ir Nacionālais muzejs Carthage.