Civitavecchia uz Sardīniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Civitavecchia

Civitavecchia (kas nozīmē "senpilsēta") ņēma triecienu no abiem pasaules kariem, jo tās stratēģisko nozīmi, kā romiešu ostas un ar laika gaitā lielākā daļa pilsētas arheoloģisko dārgumiem un veci ēkas tika iznīcinātas.

Bet daži no interesantām vietām, kas vēl joprojām ir 16.gadsimta Fort Mikelandželo un Piazza Leandra kopā ar kādu interesantu karstā pavasara vannas no romiešu laikiem. Civitavecchia prāmju osta ir piekļuve svarīgākajām valsts un Eiropas ceļu un dzelzceļu tīklu.

Par Sardīniju

Sardīnija ir otra lielākā Vidusjūras sala (pēc Sicīlija), un ir konstitucionāla daļa Itālijā

Sardīnija ir sena un bagāta vēsture. cilvēku joprojām iepazīšanās apmēram 250,000 Britu Kolumbijā ir atrasti uz salas.

Sardīnija ir kalnaina un auglīga sala, kas bauda siltu, Vidusjūras klimats un piesaista daudzus apmeklētājus ar savu skaisto ainavu, vēsturiskās vietas un patīkamu piekrastes kūrortiem.

Sala noteikti pārsūdzēt visi dabas mīlētājiem, vai vēlaties jūru, nikns upes, kalni, pauguri vai mežus.

Getting savu pārgājienu zābaki un klīstot apkārt ainava ir ļoti ieteicams jebkuram vizīti Sardīnijā.

Ja esi Sardīnijā atpūsties tad nav jābaidās, jo vietējie restorāni nodrošina lielu klāstu pārtiku. Maz ticams, ka tomēr jums tiks pasniegta līdz 7 vakarā, tāpēc nav agri pusdienas!