Civitavecchia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Civitavecchia ar AFerry. Prāmji uz Civitavecchia, Itālijā, ir pieejami no Sardīnijas, Sicīlijas, Spānijā un Tunisijā. Jūs varat veikt prāmi uz Civitavecchia no Arbatax, Barselonu, Cagliari, Olbia, Palermo, Porto Torres, Termini Imerese un Tunisas.

Civitavecchia Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Čivitavekijas tiek darbināti ar Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines un Tirrenia di Navigazione. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Civitavecchia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Civitavecchia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dženova, Livorno un Napoli, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Civitavecchia prāmji ar Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines un Tirrenia di Navigazione ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Civitavecchia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Tunis - Civitavecchia
(Grimaldi Lines)
576 €
  • Rezervēts: Sv, 22.11.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 15.12.2020. - Tr, 6.1.2021.
  • Automašīna + 2
Barcelona - Civitavecchia
(Grimaldi Lines)
47 €
  • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
  • Ceļojiet: Se, 5.12.2020. (Vienā virzienā)
  • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Civitavecchia Prāmji
  • Civitavecchia Prāmji
  • Civitavecchia Prāmji

Par Civitavecchia

Civitavecchia (kas nozīmē "senpilsēta") ņēma triecienu no abiem pasaules kariem, jo tās stratēģisko nozīmi, kā romiešu ostas un ar laika gaitā lielākā daļa pilsētas arheoloģisko dārgumiem un veci ēkas tika iznīcinātas.

Bet daži no interesantām vietām, kas vēl joprojām ir 16.gadsimta Fort Mikelandželo un Piazza Leandra kopā ar kādu interesantu karstā pavasara vannas no romiešu laikiem. Civitavecchia prāmju osta ir piekļuve svarīgākajām valsts un Eiropas ceļu un dzelzceļu tīklu.

Prāmji uz un no Čivitavekijas

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI prāmju jūs atradīsiet a la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Viss Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumu, spēles telpas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves .. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī jūsu labsajūtai.

Viss Tirrenia Prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

GoInSardinia piedāvā pasažieriem plašu pakalpojumu klāstu un brīnišķīgu skatu uz Tirēnu jūru.

Tātad rezervēt Civitavecchia prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliska cenas gadu!

Civitavecchia ostas

Civitavecchia prāmju osta atrodas uz rietumu krastu uz Itālijas pussalas tikai 50 jūdžu attālumā no galvaspilsētas Romas. Tās stratēģiskā atrašanās vieta centrā Vidusjūras ļāva Civitavecchia prāmju ostas attīstīties par vienu no efektīvākajām ostām Itālijā. Jūs varat nozvejas prāmi no Civitavecchia prāmju ostas uz Barselonu, Porto Torres, Tunisa, Termini Imerese, Olbia, Arbatax, Cagliari un Palermo - un visi šie var rezervēt, izmantojot AFerry!

Civitavecchia ostas iekārtām

Civitavecchia prāmju osta ir daudzas iespējas, piemēram, informācijas punkts, bāri, bankas un autostāvvietās.

Nokļūšana Čivitavekijas ostu

Atstājiet SS1 Aurelia uz Čivitavekijas - Orte apbraucamā ceļa, sekojiet zīmēm Porto par 8km un jūs sasniegsiet ieeju "Vespucci" no ostas.

Ir autobusu pakalpojumu ostai no Romas Ostiense dzelzceļa stacijas.

Civitavecchia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Calata Principe Tommaso, I-00053 Civitavecchia, Italy

Grandi Navi Veloci

Calata Principe Tommaso, I-00053 Civitavecchia, Italy

Grimaldi Lines

Calata Principe Tommaso, I-00053 Civitavecchia, Italy

Moby Lines

Calata Principe Tommaso, I-00053 Civitavecchia, Italy

SNAV

Calata Cesare Laurenti, 00053 Civitavecchia, Province of Rome, Italy

Tirrenia di Navigazione

1117 Compagnia Italiana Di Navigazione S.p.a., Terminal Autostr. Mare - Calata Flavioni, 00053-Civitavecchia, Italy