Ciutadella uz Spāniju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Ciutadella

Vēsturiskā pilsēta Ciutadella rietumu krastu Menorca ir pievilcīga pilsēta ar brīnišķīgu mantojumu, kas patiks apmeklētājiem. Ir burvīgs osta un vecpilsēta, kas ir liels, lai izpētītu. Daudzi restorāni var atrast odere piestātnes ostā, kur var skatīties vietējie zvejnieki ienest dienas loms. Tūrisma in Ciutadella un pārējā Menorca salu, veido galvenokārt no ģimenēm, kā rezultātā sezonas kulminācija ir vairāk mierīga nekā citos galamērķos Baleāru salas.

Par Spānijā

Gandrīz 65 miljoni tūristu devās uz Spāniju 2014. gadā, padarot to par vienu no visvairāk apmeklētajām valstīm pasaulē. Ideāls veids, kā izpētīt Spāniju jābūt ar automašīnu vai sabiedrisko transportu. Tātad, kāpēc ne veikt prāmi uz Spāniju, un tiešām ir jūsu brīvdienas savu ceļu. Jums ir arī iespēja atklāt unspoilt daļas valstī un izbēgt no tipisks brīvdienu karstajiem punktiem.

Ar daudziem jūras ostām, piemēram, Barselonā, Santander, Bilbao, Cádiz, Malaga un Baleāru salas cita starpā, ņemot prāmi uz Spāniju ir ideāls veids, kā izbaudīt sauli, lielisku pārtiku, vietējo vīnu, pieminekļus un viesmīlību.