Ciutadella Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Ciutadella ar AFerry. Jūs varat izmantot Citadeles ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Ciutadella Alcudia kamēr prāmji prom no Baleāru burāt uz Barselonu.

Ciutadella prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ciutadella ir vada Balearia un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ciutadella, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ciutadella, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Mahon, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Citadeles prāmjiem ar Balearia un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ciutadella būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Ciutadella Prāmji
  • Ciutadella Prāmji
  • Ciutadella Prāmji

Par Ciutadella

Vēsturiskā pilsēta Ciutadella rietumu krastu Menorca ir pievilcīga pilsēta ar brīnišķīgu mantojumu, kas patiks apmeklētājiem. Ir burvīgs osta un vecpilsēta, kas ir liels, lai izpētītu. Daudzi restorāni var atrast odere piestātnes ostā, kur var skatīties vietējie zvejnieki ienest dienas loms. Tūrisma in Ciutadella un pārējā Menorca salu, veido galvenokārt no ģimenēm, kā rezultātā sezonas kulminācija ir vairāk mierīga nekā citos galamērķos Baleāru salas.

Prāmji uz un no Ciutadella

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Transmediterranea ir moderni gaisa kondicionieri kuģi, kas konstruēti tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Tātad rezervēt Citadeles prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliskas cenas gadu.

Ciutadella ostas

Ciutadella prāmju osta atrodas uz rietumu pusē salā Minorca. Pilsēta pati par sevi ir pazīstama ar savu viduslaiku šarmu un uzskatīta par vienu no diviem rosīgs metropolēs Minorca. Ciutadella prāmju osta ir ļoti gleznainā osta guļ uz dziļu līci. No Citadeles prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Barselonu un Alcudia ar prāmju operatoru Balearia Ferries. Tos visus var rezervēt, izmantojot AFerry

Citadeles ostu iekārtām

Ciutadella Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Ciutadella

Ciutadella apkalpo regulāru dienas autobusu visā galvenajām vietām Menorca. Menorca ir autoceļu tīkls ir labi strukturēts, un ir labs veids, kā atklāt pilsētas uz salas, vai nu izmantojot regulāro autobusu pakalpojumus vai automašīnu. Ceļš no Mahon uz Ciutadella, ar C721, veido mugurkaulu Menorca.

Ciutadella Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Muelle Comercial Ciutadella, 07760, Menorca