Cies salas uz Vigo Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Cies salām uz Vigo prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cies salām uz Vigo. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Cies salām uz Vigo maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cies salu Vigo prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cies salas uz Vigo ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cies salām

Cies salas tika atzīts par dabas rezervāts 1980. gadā, sakarā ar izcilu dabas vērtību zonas, un pasliktināšanās cilvēka darbība radīja.

Dabas rezervāts statuss prasa arī Cies salas ir labi saglabājies, un jebkurš pakaiši jāņem atpakaļ uz Spānijas cietzemi. Tas atstāj tīru, dabas teritoriju, lai izpētītu un fantastisku biotopu savvaļas dzīvniekiem.

Kā arī nevainojams ainavu, lai izpētītu, jūs atradīsiet arī skaistas baltas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kas ir Cies salās, padarot platība ideāli piemērots ģimenēm un pāriem vidū.

Par Vigo

Vigo ir kalnu ainavu un sakarā ar piekrastes vietu, tas ir fantastiska vieta āra aktivitātēm, iekšzemes vai uz ūdens. Teritorija ir ideāla hikers un velosipēdistiem līdzīgi, piemērots nesteidzīgām pastaigām un izaicinošām climbs.

Vigo ir dažas no labākajām pludmalēm Galisijas reģionā, sniedzot iespēju sauļoties un ūdens sportu, tostarp vindsērfingu, komplektu sērfošanu un ūdens slēpošanu.