Cies salas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Cies salas ir arhipelāgs piekrastē Pontevedras rietumu Spānijā. 1980. gadā teritorija tika atzīta par dabas rezervātu, lai, kamēr Mar de Ons nodrošina prāmjus uz un no salām, tas nav iespējams palikt pa nakti.

Jūs varat pasūtīt prāmji uz Cies salām AFerry. Skatīt zemāk detalizētu grafiku un labākās cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Cies salas Prāmji
  • Cies salas Prāmji
  • Cies salas Prāmji

Prāmji uz un no Cies salām

Mar de ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par Cies salas

Cies salas tika atzīts par dabas rezervāts 1980. gadā, sakarā ar izcilu dabas vērtību zonas, un pasliktināšanās cilvēka darbība radīja.

Dabas rezervāts statuss prasa arī Cies salas ir labi saglabājies, un jebkurš pakaiši jāņem atpakaļ uz Spānijas cietzemi. Tas atstāj tīru, dabas teritoriju, lai izpētītu un fantastisku biotopu savvaļas dzīvniekiem.

Kā arī nevainojams ainavu, lai izpētītu, jūs atradīsiet arī skaistas baltas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kas ir Cies salās, padarot platība ideāli piemērots ģimenēm un pāriem vidū.


Tūrisma ērtībās Cies salām

Mar de Papildinājumi prāmji piestāt Monteagudo, kur ir lielveikals, apmeklētāju centru un restorānu tūristiem.


Nokļūšana Cies salām

Kā aizsargājamā dabas rezervāta, vienīgais veids, kā sasniegt Cies salas ir ar prāmi ar Mar de ons. Jūs varat pasūtīt prāmji uz Cies salām AFerry.

Cies salas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses