Cies salas uz BAIONA Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu jūsu Cies salu BAIONA prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Cies salām līdz BAIONA. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Cies salām līdz BAIONA maršrutā ir tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Cies salu BAIONA prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Cies salas uz BAIONA ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Cies salām

Cies salas tika atzīts par dabas rezervāts 1980. gadā, sakarā ar izcilu dabas vērtību zonas, un pasliktināšanās cilvēka darbība radīja.

Dabas rezervāts statuss prasa arī Cies salas ir labi saglabājies, un jebkurš pakaiši jāņem atpakaļ uz Spānijas cietzemi. Tas atstāj tīru, dabas teritoriju, lai izpētītu un fantastisku biotopu savvaļas dzīvniekiem.

Kā arī nevainojams ainavu, lai izpētītu, jūs atradīsiet arī skaistas baltas pludmales ar kristāldzidru ūdeni, kas ir Cies salās, padarot platība ideāli piemērots ģimenēm un pāriem vidū.

Par BAIONA

Baiona ir populārs tūrisma pilsēta provincē Pontevedras, pašvaldībā Galīcijā. Baiona ir bagāta viduslaiku vēsture, kas pievilina tūkstošiem tūristu pa vasaru, kas darbina lielāko daļu pilsētas ekonomikā.

Lietas redzēt Bainoa ietver dīvaini, burvīgs zvejas ostas, vairākas vientuļā vēl pievilcīgi pludmales, un, protams, labi saglabājušās vēsturiskās ēkas, tostarp Castelo de Monterreal kura paveras fantastisks skats uz BAIONA Un krasta līnija.