Prāmji uz Cies salām

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus uz Cies salām. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Cies salām. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt prāmi uz Kiklādu salām

  Biļešu prāmi uz vai no salām Cies nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu augšējā kreisajā stūrī. Vai, ja jūs redzat cenu vēlaties pa kreisi, vienkārši izvēlieties pasažieru skaitu, un noklikšķiniet uz Saņemt cenu.


  vairāk par Cies salu

  dabiskā vide salu padara tos ideālus flora un fauna observatoriju. Ar salu Do Faro un San Martino ir ornitologu observatorijas, un ir klasē dabas arī Do Faro salā.

  Tikai 2200 cilvēki ir atļauts katru dienu, lai apmeklētu salas, tāpēc uzturas tiem ir greznība, jo tās skaistumu un klusumu.

  laikā Lieldienu un vasaras sezonās ir ikdienas prāmjus no Vigo uz salām Monte AGUDO un Do Faro, un sakarā ar zemo jaudu, kas ir atļauta pie salas, iesakām rezervēt prāmju biļetes ātri!

  Cies salas, ceļojumi, atpūta

  Cies Islansd ir paradīze balto smilšu pludmalēm un kristāldzidru ūdeni atrodas Galisijas Rías Bajas, 14,5 km attālumā no pilsētas Vigo, pašvaldība, kurai tās pieder

  arhipelāgs sastāv no trim salām. salu Monteagudo, Vai Faro salu un salu San Martino. Par Monteagudo un Do Faro salas ir savienotas ar mola un smilšu zonā.

  Salas ir kalnains, ar klintis uz rietumu pusē, kas saskaras ar Atlantijas okeānu, ko ietekmē erozija vēja un plūdmaiņu. No otras puses, uz austrumiem sejas salas meži un biezokņi aug, jo viņi aizsargā no elementiem, kā arī piedāvā brīnišķīgas pludmales un kāpas smalkas smiltis.

  1980. Islas Cies tika pasludināts dabas rezervāts un viņi ir daļa no ILLAS Atlánticas Nacionālajā parkā


  pludmales

  Cies salas piedāvā deviņas neapstrādāta pludmales. Areíña pludmales, Bolos pludmales, Cantareira pludmales, Figueiras pludmale, Margaridas pludmale, Muxieiro pludmale, Nosa Señora pludmales, Rodas pludmales un San Martino pludmales.

  Ja jums ir laiks, tas ir ļoti ieteicams apmeklēt visiem no tiem. Populārākais ir pludmale Rodas, kas ar vairāk nekā vienu kilometru garš tika izvēlēta The Guardian kā labākā pludmale pasaulē, kā arī nūdistiem Figueiras pludmales.


  Ko darīt

  Islas Cies ir ideāla vieta niršanai, pārgājieni un atpūšoties tās pasakains smalko smilšu pludmalēm un caurspīdīgiem ūdeņiem, bieži apmeklēja delfīniem, vaļiem un jūras bruņurupučus!

  Niršana ieteicams šie ūdeņi, jo tā ir viena no bagātākajām ekosistēmām Galīcijas krasta, un papildus, jūs varat redzēt, arheoloģiskie un pat vraks.