Chuja Čedžu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Chuja Čedžu prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Chuja Čedžu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Chuja Čedžu maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Chuja Čedžu prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Chuja uz Jeju ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Chuja

Chuja ir slavens starp korejieši, kā viena no labākajām vietām zvejai, no kuriem daudzi apgalvo, ka esat pārliecināts noķert zivis kādā no Chuja ūdeņos. Tiek uzskatīts, ka siltās un aukstās straumes sanāk Chuja, radot perfektu vidi makšķerēšanai.

Par Jeju

Čedžu sala atrodas pie dienvidu galu Korejas pussalā un tika izveidots, izmantojot piecus masveida vulkānu izvirdumiem vienu miljonu gadu atpakaļ. Šie izsitumi atstāja satriecošu ainavu un dabas veidojumi, kas izraisīja 10% no Jeju tiek uzskaitīti kā UNESCO dabas mantojuma sarakstā.

Jeju ir ļoti populārs galamērķis un uzskatāms par ļoti romantisku vietu. Tas ir ļoti populārs ar kruīzu un attacts medus-mooners no visas pasaules!

Lai uzzinātu vairāk par Korejas kopumā, izlasiet mūsu Dienvidkoreja ceļvedis .